Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Naudota technika

2019-10-14

Globalia vietos nustatymo paslauga (DGPS) naudojasi platus specialistų, įvairių tarnybų ir verslo organizacijų spektras: pradedant nuo karo pramonės, žemės ūkio,  aviacijos ir baigiant navigacija Jūsų telefone. Siekiant stiprinti ir palaikyti nacionalinį saugumą, prisidėti prie ekonomikos, prekybos ir produktyvumo augimo, skatinti efektyvų transporto sistemų panaudojimą, didinti žmonių mobilumą ir spręsti aplinkosaugos iššūkius 2017 m. sudarytas Federalinis Radionavigacijos planas (https://www.navcen.uscg.gov/pdf/FederalRadioNavigationPlan2017.pdf) yra nustatęs nutraukti nekoduoto GPS L1/L2 formato signalo transliaciją 2020 12 31.

2017 m. pristatytas koduotas DGPS signalas L5 formatu, kurį transliuoja naujai į orbitą išleidžiami naujos architektūros „Inmarsat“ palydovai. Iki 2024 m. planuojama į orbitą išleisti 24 tokius palydovus. Palydovų tinklo architektūros pokyčiai palies visus DGPS paslauga besinaudojančius asmenis, įskaitant žemės ūkio sektorių, todėl jau dabar reikėtų pasikonsultuoti su specialistais dėl turimos navigacinės įrangos atnaujinimo ir tolimesnio efektyvaus naudojimo žemės ūkio sektoriuje.

 

John Deere StarFire iTC DGPS imtuvas pristatytas rinkai dar 2004 metais. Šis imtuvas dėl savo konstrukcijos gali priimti DGPS signalą tik L1/L2 formatu, ko tobulėjant technologijoms, jau nebepakanka.  Todėl yra aišku, kad dėl palydovų tinklo atnaujinimo nuo 2021 01 01 „iTC“ tipo antenos nebegalės priimti SF1 ir SF2 signalų ir jų nebus galima naudoti automatiniam vairavimui ar sekcijų valdymui. John Deere SF3000 ir SF6000 imtuvai palaiko L5 signalo formatą ir veiks kaip įprasta, be trukdžių.

 

John Deere tikslios žemdirbystės sistemos užima lyderiaujančias pozicijas visame pasaulyje. Vien automatinio vairavimo sistema ūkio sąnaudas degalams, laikui ir eksploatacijai gali sumažinti iki 10%. Sekcijų valdymo funkcija leidžia sutaupyti 3-5% sąnaudų pesticidams ir išlaikyti tikslią auginimo technologiją. Taip šios sistemos padeda optimizuoti kintamos normos operacijas, agronominius sprendimus ir tausoti aplinką.

Naujausias John Deere SF6000 DGPS imtuvas pristatytas 2017 metais jau yra pritaikytas L5 formato signalo priėmimui ir turi prieigą prie nemokamo SF1 signalo (±15cm) arba prie mokamo SF3 kartotinio signalo (±3cm). Jis prie StarFire tinklo prisijungia 3 kartus greičiau ir vienu metu korekcinį signalą geba priimti trijų,  mūsų regione jau veikiančių,  korekcinio signalo palydovų L5 formatu taip sumažindamas neigiamą aplinkos poveikį tiksliems pravažiavimams laukuose naudojantis automatinio vairavimu, sekcijų valdymu ar dirbant kintama tręšimo ar sėjos norma. Koduotas DGPS signalas ateityje leis blokuoti prarastus SF6000 imtuvus, kuriuose jau dabar įdiegta mechaninė ir programinė vagystės prevencijos priemonė: dviejų lygių PIN kodas. Norėdami apsaugoti turimas tiksliosios žemdirbystės sistemas nuo nelegalaus naudojimo kreipkitės konsultacijos į DOJUS agro specialistus.

 

Neesate tikras ar Jūsų antena veiks? O gal norite gauti daugiau informacijos -  skambinkite mums jau dabar, žemiau nurodytais kontaktais :

 

 

Aukštaitija+37068878663

Žemaitija+37061832981

Vidurio Lietuva+37069627225

Suvalkija!+37061697938