Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

Neprarask šanso pasinaudoti ES parama energijos kaupikliams!

2024-04-05

Gaminkite, kaupkite ir turėkite savo elektros energiją! Dabar galite pasinaudoti investicine parama elektros energijos kaupimo įrenginiams ir gauti finansavimą, siekiantį net iki 40 proc.

  • Gaukite dalies išlaidų finansavimą iki 500 kWh atsinaujinančių energijos išteklių jėgainių gaminamos elektros kaupimo pajėgumams įsirengti.
  • Ūkininkai gali gauti nuo 30 proc. iki 40 proc. siekiantį finansavimą nuo pagal įkainį paskaičiuotos kaupimo įrenginio įrengimo išlaidų sumos.
  • Dėl paramos energijos kaupimui gali kreiptis tiek jau turintys įrengtą saulės elektrinę, tiek planuojantys ją įsirengti. Nereikalaujama, kad elektrinė, prie kurios prijungtas kaupimo įrenginys, būtų įrengta, naudojantis valstybės teikiama parama.
  • Mes galime jums padėti gauti finansavimą saulės elektrinių statybai itin geromis sąlygomis.
  • Pagalba įsirengiant saulės elektrinę ir ne tik – lydėsime jus visais etapais, nuo dokumentacijos paruošimo iki viso projekto įgyvendinimo, aptarnavimo konsultacijų.

Paraiškas galima bus teikti iki pasibaigs kvietimui skirtos lėšos arba iki 2024 10 04, ne trumpiau nei vienerius metus veiklą vykdančios labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės bei tokių įmonių statusą atitinkantys ūkininkai.

Daugiau informacijos apie saulės elektrines: https://www.dojusagro.lt/lt/saules-elektrines/

Jeigu turite klausimų ar norite pasinaudoti mūsų paslaugomis, laukiame skambučio, +37064999084 arba registruokitės nemokamai konsultacijai ir mes su jumis susisieksime!