Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Naudota technika

2020-04-30

Įsibėgėjus žemės ūkio darbų sezonui, padažnėja atvejų, kai ilgapirščiai kėsinasi į žemės ūkio techniką ir navigacines sistemas. Tad raginame būti budriems ir imtis saugos priemonių, užtikrinančių Jūsų turto saugumą:

Nepalikite turimos technikos neprižiūrimos laukuose. Po darbų, naktį, esant galimybei įvarykite į užrakinamus angarus.

  1. John Deere navigacinę įrangą po darbo rekomenduojame numontuoti nuo technikos. Jum  tai užtruks vos kelias minutes, tačiau efektyviai apsaugos nuo piktavalių.
  2. Jei esate įsigyją John Deere SF6000 anteną – atminkite, kad papildomai yra galimybės sumontuoti mechaninį užraktą, apsunkinantį antenos numontavimą.
  3. Užsirašykite turimos navigacinės įrangos serijos numerius: vagystės atveju, tai bus vertinga informacija.
  4. Jūsų turimiems : SF6000 antenoms, 4 kartos integruotiems ir universaliems GS4240, GS4640 valdymo monitoriams, galima  įjungti dviejų lygių PIN kodą. Tai 100% neapsaugos nuo vagystės, tačiau be šio PIN kodo navigacinės įrangos nebus galima panaudoti.
  5. Nerekomenduojame įsigyti neaiškios kilmės, galimai vogtą, John Deere navigacinę įrangą. Kaip rodo pavyzdžiai, tokią įrangą piktavaliai po kiek laiko įsigudrina pavogti vėl. Būkime vieningi – kol bus perkančių galimai vogtą navigacinę įrangą, tol vagys į ją kėsinsis.
  6. Visais John Deere navigacinės įrangos saugumo klausimais galite kreiptis į savo DOJUS agro specialistą:
  • Žemaitija:                      8 618 32981
  • Aukštaitija:                    8 688 78663
  • Vidurio Lietuva:            8 696 27225
  • Suvalkija:                       8 616 97938

Informuojame, kad jau antrus metus iš eilės DOJUS agro vykdo prevencinę priemonę ir ūkininkų naujai įsigytas antenas ir monitorius apsaugotus PIN kodu – pažymi.