Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Premium Used
2021-02-22

Sausio gale „John Deere“ pranešė apie bendradarbiavimą su nauja Vokietijos įmone, startuoliu „Solorrow“. Š kompanija sukūrusi naują programėlę, su kuria ūkininkai gali lengvai sukurti kintamos normos tręšimo ir kitų lauko operacijų žemėlapius ir pasidalinti jais su „John Deere“ operacijų centru.

Kintamos normos žemėlapius iš Operacijų centro galima belaidžiu būdu siųsti į mašinas, kad būtų galima efektyviai naudoti trąšas ir pesticidus bei taip išlaikyti aplinkos tvarumą.

Tiksliojoje žemdirbystėje programinės įrangos ir programų kūrimas tampa vis svarbesnis. „Solorrow“ siūlo prieinamą ir labai panaudojamą sprendimą, kuris leidžia vartotojams planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone greitai nustatyti laukus ir jų ribas.

Remiantis penkerių metų palydoviniais biomasės duomenimis, pasirinktus laukus galima suskirstyti į skirtingus poligonus, kuriuose užfiksuota skirtingas ilgalaikės biomasės kiekis. Taip sudaromas trąšų ir purškimo kintama norma žemėlapių pagrindas. Šiuos žemėlapius iš programos galima nusiųsti į „John Deere“ operacijų centrą, o tada belaidžiu būdu siųsti į darbą atliekančią techniką. „John Deere“ valdymo ekrane gaunami duomenys, o tada ISOBUS trąšų barstytuvui ar purkštuvui nurodomas konkretus išpylimo kiekis, atsižvelgiant į jo padėtį lauke.

„Solorrow“ programėlės ir „John Deere“ tiksliosios žemdirbystės padalinio bendradarbiavimas įrodo, kad sklandus keitimasis duomenimis tarp skirtingų programinės įrangos kūrėjų yra įmanomas ir užtikrintai veikia praktikoje. Šio bendradarbiavimo metu ūkininkai visada visiškai kontroliuoja savo duomenų srautus ir duomenų nuosavybės teises.

Naujoji „Solorrow“ programėlė leidžia „John Deere“ pardavėjams pasiūlyti ūkininkams ir rangovams dar platesnį tiksliosios žemdirbystės sistemų asortimentą, o klientai ir toliau gali naudotis įprastomis konsultavimo, paleidimo ir techninės pagalbos paslaugomis.