Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

Susipažinkite su NAUJAISIAIS John Deere T5 ir T6 kombainais!

2024-06-05

Aukščiausios klasės kabinos komfortas ir moderniausia derliaus nuėmimo technologija

John Deere pristato naujus T5 ir T6 kratiklinius kombainus

Walldorfas, 2024 m. birželio 3 d. – John Deere šiandien praneša apie visiškai naujų T5 ir T6 kratiklinių kombainų pristatymą su aštuoniais naujais modeliais. Šie kombainai, pasižymintys įvairiomis variklio galios parinktimis – nuo galingo 6,8 litro variklio, kurio maksimali galia yra 305 AG T5 400 modelyje, iki galingo JD9X 9 litrų variklio, teikiančio 466 AG flagmano T6 800 modelyje, užtikrina išskirtinį derliaus nuėmimo našumą.

Nauji T5 ir T6 kombainai siūlo aukščiausią operatoriaus patirtį su kabina iš X9, kuri suteikia pirmos klasės operatoriaus komfortą ir funkcionalumą. Ši prabangi darbo vieta turi „ActiveSeat™ II“, LED apšvietimą, naują kampinį ekrano stulpelį ir elektronines, pilnai užsidarančias duris. „CommandPRO™“ vairalazdė suteikia operatoriui intuityvią ir suasmenintą pagrindinių kombaino funkcijų kontrolę.

Papildomai gerinant operatoriaus patirtį, John Deere integravo moderniausius precizinių žemės ūkio technologijų paketus, įskaitant „StarFire™ 7500“ imtuvą, „G5Plus CommandCenter™“ ekraną, „JDLink™“ ryšį operacijų efektyvumui ir paprastą duomenų valdymą.

„Naujų T5 ir T6 kombainų pristatymas yra reikšmingas žingsnis į priekį derliaus nuėmimo technologijoje kratiklinių javų kombainų pramonėje,“ - Jonathan Edwards, John Deere produktų rinkodaros vadovas Europai. „Jie suteiks ūkininkams įrankius, reikalingus produktyvumui ir efektyvumui lauke padidinti.“

Platus pavarų parinkčių asortimentas

Aštuoni nauji T5 ir T6 kombainų modeliai turi įspūdingą variklio galios parinkčių asortimentą, pradedant nuo 305 AG (maksimali galia) 6,8 litrų variklio T5 400 modelyje ir galingo naujo JD9X 9 litrų variklio, pradedančio nuo 348 AG 5-kratikliniame T5 500 modelyje ir teikiančio įspūdingus 466 AG flagmano 6-kratikliniame T6 800 modelyje. Visi JD9X variklio modeliai siūlo intelektualų variklio greičio valdymą, kuris pagerina degalų efektyvumą sumažinant variklio apsukas transportuojant keliuose ir stovint sankryžose ar šviesoforuose. Visi variklio variantai atitinka griežtus V etapo išmetamųjų teršalų standartus.

Aukšto našumo derliaus nuėmimas

Kombaino nuožulnioji kamera suprojektuota tokio pat pločio kaip ir likusi pasėlių kanalo dalis (1,67 m 6-vaikščiojančių modelių), pašalina srauto apribojimus per visą kombainą. Kartu su dideliu kuliavimo ir atskyrimo plotu T5 ir T6 kombainuose, tai užtikrina išskirtinį derliaus nuėmimo našumą. 2025 m. modeliai taip pat siūlo naujas grūdų tvarkymo galimybes, naujas grūdų talpyklas iki 13,500 l T6 (+23%) ir 11,500 l T5 (+15%). Be to, operatoriai gali naudotis reguliuojamu snapeliu, leidžiančiu geriau kontroliuoti iškrovimą, nepriklausomai nuo priekabos. Didžiausiu našumu, iškrovimo greitis pasiekia iki 150 l/sek, leidžiant greitai iškrauti 10t grūdų per vos 90 sekundžių.

Patobulintas produktyvumas su preciziniu derliaus nuėmimu

Kalbant apie išmanųjį ūkininkavimą, visiškai nauji T5 ir T6 kombainai aprūpinti pažangia John Deere precizinio žemės ūkio technologija, įskaitant integruotą „StarFire™ 7500“ imtuvą ir „G5Plus CommandCenter™“ ekraną. „G5Plus CommandCenter™“ suteikia operatoriams didelį, aukštos raiškos 12,8" ekraną su intuityviomis meniu funkcijomis, siūlančiu didžiausią kontrolę ir matomumą derliaus nuėmimo metu.