Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Naudota technika

2020-04-24

 

Neskubėkite išmesti senų, nebeveikiančių REMAN dalių ir mokėti visą kainą už naujas! Tik DOJUS agro Jums siūlo mokėti žymiai mažiau perkant naują atsarginę dalį, prieš tai atnešus nebeveikiančią REMAN.  Viskas, ką Jums reikia padaryti:

1. Surinkite neveikiančias atsargines dalis, priklausančias ,,John Deere REMAN dalių šeimai".

2. Pristatykite jas į bet kurią DOJUS agro prekybos vietą arba kreipkitės į Jus aptarnaujantį serviso darbuotoją.

3. Pirkdami naują dalį, mokėkite mažiau.

Pinigai už priduotas dalis neišmokami grynaisiais, tačiau gali būti panaudoti kitų atsarginių dalių įsigijimui padengiant jais net iki 90% sąskaitos sumos. Nepriklausomai nuo to, kokias dalis pristatėte atpirkimui, galėsite rinktis Jums reikiamas originalias John DeereKuhn, Kramer ir kitas atsargines dalis.

Reman dalys - tai nėra naudotos, restauruotos dalys ar tik pataisytos ir iš naujo perdažytos. John Deere Reman dalys yra gamykloje naujai perrinktos, jose pakeisti visi mazgai, kad atitiktų naujoms dalims keliamus standartus. Tai reiškia, kad pergamintos dalys yra lygiai tokios pat kokybės ir atitinka tokius pat standartus, kaip ir naujos. Taip Jūs galite ženkliai sutaupyti pasirinkdami alternatyvą ir gauti maksimalią naudą naudojant tik orginalias John Deere dalis.

Kokios dalys priklauso "REMAN dalių šeimai"*?

  • kuro purkštukai;
  • vandens, tepalo pompos;
  • turbinos;
  • generatoriai;
  • stūmokliai;
  • starteriai;
  • pavarų dėžės;
  • net visas variklis;
  • ir kitos.

Dažniausiai užduodami klausimai apie REMAN atsargines dalis.

Kas yra REMAN atsarginės dalys? REMAN yra John Deere prekinis vardas naudojamas pergamintoms atsarginėms dalims arba visam pergamintam komponentui (varikliui, tiltui, pavarų dėžei).
Kokios būna REMAN dalys? Tai kuro siurbliai, kuro purkštukai, turbinos, vandens, tepalo pompos, starteriai, generatoriai, stūmokliai, cilindrų bloko galvos alkūniniai velenai, pavarų dėžės. Taip pat nuo variklio cilindrų bloko iki viso pilnai surinkto variklio.
Kaip galiu sužinoti ar yra man reikiamos dalies REMAN alternatyva? REMAN dalių kodus galima rasti adresu http://jdpc.deere.com arba teirautis DOJUS agro pardavimo vietose. Taip pat daugiau informacijos galima rasti www.deere.com/reman.
Koks REMAN dalių pranašumas? REMAN dalys paprastai yra pigesnės nei naujos. Tai leidžia ženkliai sumažinti Jūsų remonto išlaidas.
Kodėl John Deere pergamina dalis? John Deere nori padėti savo klientams sumažinti gedimų šalinimo kaštus neprarandant kokybės. Be to taip prisidedama prie aplinkosaugos.
Kokia yra rizika naudoti REMAN dalis? Rizikos naudoti REMAN dalis nėra. Pergaminant gamykloje pakeičiami visi pagrindiniai komponentai. Dalys nuodugniai patikrinamos, testuojamos. Taip pat pergaminant visada bus pritaikyti visi naujausi patobulinimai.
Ar REMAN dalims suteikiama garantija? Taip. Visoms REMAN dalims, kurias pakeitė DOJUS agro servisas, galioja 12 mėnesių garantija neribojant moto valandų. Pergamintiems varikliams taikoma 24 mėnesių garantija arba 2000 moto valandų.
Kur restauruojamos REMAN dalys? REMAN dalys pergaminamos JohnDeere gamyklose Sprinfield, JAV arba Edmonton Kanadoje.

 

Apie tai, ar dalys tinkamos perdirbimui, t.y. ar priklauso "REMAN dalių šeimai", Jus informuos DOJUS agro atsarginių dalių specialistai:

+370 661 01509