Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Premium Used
2021-01-29

Tikslioji žemdirbystė – tai ne tik tvaraus ūkininkavimo pagrindas, tačiau ir neatsiejama naujos Europos Sąjungos strateginės krypties „Žaliasis kursas“ dalis. Griežtėjantys reikalavimai dėl apsaugos priemonių, degalų sunaudojimo, skatinimas skaitmenizuotis verčia ūkininkus ieškoti atsakymų į naujai kylančius klausimus:Kokie bus ES paramų skirstymo prioritetai?

  • Kokie bus ES paramų skirstymo prioritetai?
  • Kokią techniką pasirinkti, kad praėjus vos keliems metams nereiktų keisti?
  • Kaip išlaikyti balansą tarp tvarumo ir darbų, kuriuos reikia atlikti, sumažinti dirvos slėgimą, tiksliau naudojant trąšas ir pan?
  • Ar teisingai parinkta technika gali padėti optimizuoti darbų valdymą?
  • Kokius įrankius Lietuvos ūkininkai naudoja jau dabar ir kokią naudą jau tiksliai gali įvardinti?

Išgirskite atsakymus į šiuos ir kitus be galo svarbius klausimus, iš kviestinių pranešėjų bei DOJUS agro specialistų, virtualios konferencijos metu. Jūsų patogumui konferenciją saugiai galėsite stebėti neišvykdami iš savo namų!

Registruokitės ir gaukite detalią programą, bei prisijungimo informaciją į savo elektroninį paštą! Paskutinė registracijos diena - vasario 17 d. 15:00 val.

Renginys nemokamas, tačiau vietų skaičius - ribotas! Renginio metu gali būti filmuojama ir fotografuojama.* Mes gerbiame Jūsų privatumą, todėl pateiktus asmens duomenis naudosime tik komunikacijos dėl renginio tikslu ir neperduosime jokiems tretiesiems asmenims. Daugiau apie duomenų naudojimą galite sužinoti paspaudus čia