Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Naudota technika

2019-07-02

Nuo Liepos 1 d. „DOJUS agro“ įmonės veiklai Lietuvoje vadovaus Diana Tatarūnaitė Zubenienė iki tol ėjusi Krasta Auto Kaunas pardavimų ir marketingo vadovės pareigas. D. Tatarūnaitė Zubenienė, ilgą laiką dirbo bankų sektoriuje užtikrinant kokybės rodiklių gerinimą, iki šiol vysto ūkinę veiklą privataus miško sektoriuje.


DOJUS agro jau 27 metus lyderiaujanti žemės ūkio sektoriuje ir atstovaujanti vienus didžiausių šio sektoriaus technikos gamintojus – John Deere, Kuhn, Kockerling, Kramer ir kt. - taip pat vysto veiklą ir miškų bei aplinkos priežiūros sektoriuose. Šįmet įmonė tapo oficialiu miško technikos gamintojo KOMATSU atstovu Lietuvoje ir Kaliningrade ir taip sustiprino savo pozicijas.

Anot, DOJUS įmonių grupės vykdančiojo direktoriaus Audriaus Kavaliausko, su naujais tiekėjais plečiasi ne tik įmonės atstovaujami prekiniai ženklai, bet ir klientų ratas. „Vertiname Dianos patirtį susijusią su klientų aptarnavimo kokybės gerinimu, o klientas ir jo patirtis – strateginė kryptis mūsų versle,“ - teigia DOJUS įmonių grupės vykdantysis direktorius A.Kavaliauskas.

„Imonės prioritetu išliks veiklos efektyvumo didinimas bei klientų pasitenkinimo auginimas. Kartu su komanda ir toliau stiprinsime pirmaujančias pozicijas rinkoje, kad išliktumėme patikimu partneriu esamiems ir būsimiems klientams“, – teigia „DOJUS agro“ Lietuvoje vadove tapusi Diana.

Įmonių grupė yra viena didžiausių vakarietiškos technikos tiekėjų regione, valdanti 10 įmonių keturiose šalyse: Lietuvoje, Latvijoje, Baltarusijoje bei Kaliningrado srityje. Bendrovė yra oficialus didžiausio pasaulyje žemės ūkio technikos gamintojo „John Deere“ atstovas. „Plimsoll“ 2017 metais pateiktais duomenimis įmonė užėmė 72-ąją vietą pasaulyje iš 619 didžiausių žemės ūkio technikos pardavėjų. 2018 metais visos įmonių grupės apyvarta viršijo 126 mln. Eur.