Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

Užsisakykite nemokamą optimizavimo ataskaitą!

2024-01-10

Norite sužinoti koks jūsų mašinos našumas? Norite palyginti su kitomis Lietuvoje dirbančiomis mašinomis? Tuomet jums reikia technikos optimizavimo ataskaitos!

Tiksliam mašinos našumo nustatymui ir palyginimui su kitomis tokio tipo mašinomis, DOJUS agro sukūrė „Technikos Optimizavimo Ataskaitą“ traktoriams ir kombainams, kurioje suprantamai pateikiama palyginamoji našumo analizė, kuri suteikia vertingas įžvalgas padedančias padaryti daugiau darbo per trumpesnį laikotarpį su mažesnėmis suminėmis kuro sąnaudomis būtent Jūsų ūkiui.

Mašinų  su integruotu telematikos įrenginiu JDLink  duomenys interneto ryšiu perduodami realiu laiku į operacijų centrą, todėl turime tiek jūsų, tiek kitų rinkoje veikiančių mašinų našumo ir techninės parengties parametrus. Mes galime palyginti ir suteikti Jums unikalios informacijos!

Ataskaita susideda iš:

1. Lyginamosios dviejų laikotarpių analizės: pvz. 2020 ir 2021 sezonų rodikliai

2. Mašinos panaudojimo suvestinė trimis darbo režimais: transportinis, darbas lauke ir užkurtas, bet nejuda.

3. Analizuojamas traktorius atitikimas John Deere deklaruojamomis kuro suvartojimo normoms

4. Parodomas automatinių sistemų panaudojimas
5. Stebimas ratų praslydimas darbo režime

6. Vykdomas palyginimas su TOP 10% našiausiai dirbančių to paties modelio mašinų rodikliais (16), bei suteikiamas technikos išnaudojimo balas.

7. Pateikiamos išvados ir rekomendacijos kaip padaryti daugiau darbo per tą patį laiką ir sutaupyti kurą.

8. Javų kombainams pateikiama dokumentuotų darbų suvestinė su kiekinėmis reikšmėmis.

* Mes gerbiame Jūsų privatumą, todėl pateiktus asmens duomenis naudosime tik komunikacijos šio pasiūlymo išpildymo tikslu ir neperduosime jokiems tretiesiems asmenims. Daugiau apie duomenų naudojimą galite sužinoti paspaudus čia