Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Naudota technika

Renginio data: 2019-06-26 / 2019-06-28
Renginio vieta: Kėdainių r. Dotnuvos seniūnijojeVISUS VISUS VISUS KVIEČIAME SUSITIKTI SU MUMIS „AGROVIZIJA 2019“ PARODOJE !

Waze nuoroda
Google maps

KĄ GERO TEN VEIKSIME?

-          Jūsų apžiūrai pristatysime John Deere kombainus ir 2018 metų John Deere kombainų iššūkio nugalėtoją – galingąjį John Deere T serijos kombainą, kuriam ir šiemet turėsite galimybę mesti iššūkį ir pasivaržyti savo laukuose, bei laimėti net 10 000 Eur!

-          Galėsite mestį iššūkį ne tik mūsų T serijos kombainui, bet ir sau pačiam greitose ir smagiose atrakcijose.

-          „Stovyklausime“ John Deere kombainų stovykloje. Nerealiai gudrūs stovyklos vadovai perteiks pačias naujausias ir naudingiausia žinias apie tai, kaip javapjūtę išgyventi su didžiausiu našumu ir mažiausiais kaštais. Stovyklautojam bus suteikti Sertifikatai!

-          Galėsite išbandyti John Deere  mažesnių galių traktorius ir KRAMER krautuvus kliūčių ruože. Adrenalinas ir gera nuotaika garantuoti!

-          Pristatysime ir savo sezono NAUJIENĄ! Kol kas apie ją neskelbiame, bet supažindinsime visus parodoje! Ateik ir sužinok pats pirmas!

-           O kur dar išsamios diskusijos, konsultacijos, sezono aptarimai, gaivūs gėrimai ir vaišės, fotosesijos ir pan… Visko nesurašysim, bet labai lauksim jūsų atvykstant ir viską išbandant.

 

AR VERTA UŽSUKTI?

Mes sakome TIKRAI TAIP! Visa mūsų komanda laukia susitikimo su Jumis!