Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:
Renginio data: 2022-09-22 / 2022-09-24
Renginio vieta: Universiteto g. 10B, Akademija, Kauno r.

Tvarumas ir ekologija šių dienų aktualijose tampa vis svarbesni ir žemės ūkyje. Rugsėjo 22–24 dienomis, VDU Žemės ūkio akademijoje, bus rengiama ketvirtoji paroda „Inno panorama 2022“, kurioje pristatysime:

  • Azoto sensorių "GreenSeeker" - po atliktų bandymų laukuose, ūkininkai ir mokslininkai sutinka, kad GreenSeeker naudojimas žymiai padidina derlių ir jo kokybę, sumažina sąnaudas ir saugo aplinką.
  • Organinės anglies kaupimo programą - tai būdas ūkiams papildomai uždirbti, keičiant savo žemės dirbimo technologiją. Ūkiai, dalyvaujantys organinės anglies kaupimo programoje ir augindami savo produkciją, tausojančios technologijos principu, gauna anglies kreditą. Laisvos rinkos pagalba, ūkiai vėliau gali savo sukauptos anglies kreditus parduoti industrijoms, kurios išskiria šiltnamio efektą sukeliantį anglies dioksidą.
  • Dirvožemio tyrimus - dirvožemio gerinimas yra greitai atsiperkantis procesas – efektyvesnis trąšų panaudojimas, sumažinantis išlaidas trąšoms. Atlikdami dirvožemio tyrimus gausite ne tik pilną savo laukų ataskaitą, bet ir visapusišką agronomo konsultaciją, kaip prasmingai išnaudoti gautus dirvožemio tyrimų rezultatus. Mūsų agronomas padės po sekančių derlių persiskaičiuoti išneštų ir likusių maisto medžiagų kiekius dirvožemyje, bei parengti ateinančių metų tręšimo planą. Tyrimus atliekame patikrintose Vokietijos laboratorijose, kuriose duomenys yra audituojami ir patikimi.
  • Kitos tiksliosios žemdirbystės išmaniosios technologijos ir sprendimai.

Taip pat, parodos metu bus eksponuojamas John Deere traktorius 6R 155 bei trąšų barstytuvas KUHN AXIS 40.2 M EMC ISOBUS VS PRO.

Visų labai lauksime diskusijoms ir pokalbiams prie kavos puodelio, iki susitikimo!

 

Parodos darbo laikas:

Rugsėjo 22–23 d. 9.00–17.00 val.

Rugsėjo 24 d. 9.00–15.00 val.

 

❗Renginio lankymas nemokamas