Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

Medvežės Malwa

Malwa – tai Švedijos gamintojas, skaičiuojantis savo veiklos metus nuo 2009 metų ir esantis rinkos lyderis savo segmente šioje šalyje. Jų asortimente yra modernios, efektyvios, kompaktiškos medkirtės ir medvežės bei kombinuotos medkirtė-medvežė mašinos. Malwa Forest kuria ir gamina labiausiai optimizuotas pasaulyje retinimo mašinas. Gamintojas siekia, kad jų technika darytų kuo mažesnę žalą dirvožemiui ir aplinkai, būtų kuo mažesnė anglies dvideginio emisija kūbiniame metre ir pan. Malwa miško technika pasižymi sąlyginai nedideliu svoriu, mašinų plotis yra apie 2 m, tad dėl mažo slėgio į žemę, nepadarys žalos miško paklotei, o pravažiuoti bus paprasta net ir labai siaurose vietose, nepriklausomai nuo sezoniškumo ir sąlygų miške.

Nedidelis posūkio spindulys, puiki trajektorija ir vikšrai lemia puikias vairavimo savybes sudėtingose, šlapiose vietovėse.
• Galingas CAT variklis 2,8l 55KW sukimo momentas 300Nm Euro5.
• Visiškai automatinis šildymo ir vėsinimo įrenginys.
Hidrauliniai daugiadiskiai stabdžiai.
• 12mm polikarbonatiniai stiklai, priekinio ir galinio stiklo valytuvai.
• IQAN sistema, skirta visoms mašinos funkcijoms valdyti, kurią palaiko patogus jutiklinis ekranas. Sistema leidžia nustatyti krano funkcijas, transmisijos valdymą, dyzelinio variklio ir kitas mašinos funkcijas. Sistema siūlo tolesnius veiksmus, gedimų šalinimą ir pavojaus signalus. Galimi programinės įrangos atnaujinimai.
• Svoris 5700 kg.
• 2WD/6WD.

 


Techniniai duomenys 560F
Variklio galia kW 55
Sukimo momentas ,Nm 300
Keliamoji galia Kg 5 500
Transmisija 2WD/6WD
Prošvaisa mm 400
Hidromanipuliatorius 6,1
Svoris kg 5 700