Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

Dirvožemio tyrimai

INTEGRUOTAS SPRENDIMAS IŠ VIENŲ RANKŲ

DOJUS agro bendradarbiaudama ir integruodama patikimus partnerius Jūsų ūkiui siūlo pilną tikslios žemdirbystės diegimo sprendimą iš vienų rankų. Tiksliosios žemdirbystės paslaugų paketas apima visas tvaraus 21 amžiaus ūkio sritis, pradedant RTK (+-2,5cm) tikslumu išmatuotais ir suskaitmenintais laukais, duomenų apie laukuose atliktus darbus rinkimą ir suprantamą grafinį atvaizdavimą bei analizę, valdomas važiavimo laukais trajektorijas, mašinų optimizavimą, kintamos normos operacijas remiantis dirvožemio tyrimu arba palydovinėmis žaliosios masės nuotraukomis. Sprendimų priėmimui reikalingi duomenys persiunčiami belaidžiu būdu 4G LTE tinklu ir beveik realiu laiku yra pasiekiami visais interneto ryšį turinčiais įrenginiais.

Efektyvus trąšų naudojimas sumažina sąnaudas bei tuo pačiu pasiekiamas gausesnis derlius. Šį tikslą galima įgyvendinti tik tręšiant kintama norma. DOJUS agro specialistai turi įrangą ir kvalifikaciją kuriant kintamos normos tręšimo planus. Žinios apie dirvą yra tiksliosios žemdirbystės pagrindas.

 

Lyderis 1 Maxi - Laukų skaitmenizacijos vertė Jums

Sukursime Jums priegą prie John Deere internetinės tiksliojo ūkininkavimo sistemos, kurioje išmatuosime ir sukelsime Jūsų laukų perimetrus 2,5cm tikslumu bei nustatysime optimalias automatinio vairavimo trasas bei pažymėsime lauke esančias kliūtis. Kaskart atvykę į lauką negaišite laiko nustatymams, o nuo pirmo pravažiavimo darbus atliksime tiksliai, išlaikysite sėjos, trąšų ir pesticidų normas.

Lyderis 2 Maxi - Tiksliosios žemdirbystės vertė Jums

Atvyksime pas jus į ūkį ir parodysime kaip išnaudoti turimas automatines valdymo funkcijas ir papildomus nustatymus darbui kintančiomis sąlygomis. Kviesime į tiksliosios žemdirbystės mokymus. Susipažinsite su skaitmeninio ūkininkavimo įrankiais, kurie padeda ūkininkauti efektyviau.

Lyderis 3 Maxi - Kintamos normos operacijų vertė Jums

Optimalus trąšų naudojimas prasideda nuo dirvožemio tyrimo. Jūsų pasirinkitu metodu ir raiška ištirsime dirvožemį ir pateiksime agrocheminio tyrimo spausdintą žemėlapį bei suformuosime kintamos normos naudojimo rekomendacijas tręšiant vienanarėmis trąšomis (P2O5, K2O, MgO ).

 

Paslauga Lyderis 1 Lyderis 2 Lyderis 3
www.myjohndeere.com paskyros nustatymas ir administravimas V V V
Laukų perimetrų matavimas RTK tikslumu ir perkėlimas į MyJohnDeere.com operacijų centrą. Laukų numeracija ir pavadinimas V V V
Lauko rekomenduojamų A-B automatinio vairavimo linijų krypties suformavimas John Deere Operacijų centre V V V
Lauke esančių kliūčių sužymėjimas John Deere Operacijų Centre V V V
Lauko duomenų perkėlimas į ūkyje esančios technikos monitorius V V V
4 valandų mokymų programa apie John Deere automatines technikos valdymo sistemas (individualiai ūkyje) V V
4 valandų mokymų programa apie John Deere Operacijų centrą ir JDLink telemetrijos sistemas (grupė iš 5 ūkių) V V
4 valandų mokymų programa apie kintamos normos taikymą remiantis dirvožemio tyrimu, NDVI palydovinėmis nuotraukomis arba derlingumo žemėlapiu (grupė iš 5 ūkių) V V
Lauko poligonų suformavimas pagal pasirinktą tyrimo raišką: 1 mėginys iš 1/2/3 Ha V
Dirvožemio tyrimas. pH, P2O5, K2O, MgO nustatymas dirvožemyje pagal pasirinktą raišką: 1 mėginys iš 1 Ha V
NDVI (žalios masės indeksas) pagrindu suformuotas Azoto tręšimo žemėlapis kintama norma visiemas laukams, vienam tręšimui V
Ūkinėje veikloje naudojamų pesticidų, sėklų suvedimas į MyJohnDeere.com Operacijų centrą V
Tręšimo rekomendacių pateikimas iš dirvožemio tyrimo duomenų V
Tręšimo plano vienkomponentėmis trąšomis sudarymas tirtuose laukuose, vienam tręšimui (SHP arba ISO formatais)

Pagrindinių maistinių medžiagų dirvožemyje analizė yra esminis pagrindas Jūsų ūkiui ir verslui, nes dirvožemio tyrimo rezultatas padeda sudaryti ekonomiškai pagrįstą ir efektyvų tręšimą. Gerai suplanuotas, patikimai įgyvendintas ir DGPS koordinatėmis paremtas mėginių ėmimas užtikrina reprezentatyvius dirvožemio mėginius. Vėlesnė analizė laboratorijoje patikimai parodo, kurioje lauko vietoje yra augalo maistinių medžiagų trūkumas arba perteklius.


PARSISIŲSTI BROŠIŪRĄ ČIA