Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

Dirvožemio tyrimai

DOJUS agro bendradarbiaudama ir integruodama patikimus partnerius jūsų ūkiui siūlo pilną tikslios žemdirbystės diegimo sprendimą iš vienų rankų! Tiksliosios žemdirbystės paslaugų paketas apima visas tvaraus 21 amžiaus ūkio sritis, pradedant RTK (+-2,5cm) tikslumu išmatuotais ir suskaitmenintais laukais, duomenų apie laukuose atliktus darbus rinkimą ir suprantamą grafinį atvaizdavimą bei analizę, valdomas važiavimo laukais trajektorijas, mašinų optimizavimą, kintamos normos operacijas remiantis dirvožemio tyrimu arba palydovinėmis žaliosios masės nuotraukomis.

Efektyvus trąšų naudojimas sumažina sąnaudas bei tuo pačiu pasiekiamas gausesnis derlius. Šį tikslą galima įgyvendinti tik tręšiant kintama norma. DOJUS agro specialistai turi įrangą ir kvalifikaciją kuriant kintamos normos tręšimo planus. Žinios apie dirvą yra tiksliosios žemdirbystės pagrindas.
Matydami 5 metų duomenis apie augalų vegetaciją iš laukų, galime tiksliai nustatyti ūkio plotų problemines vietas. Pagal nustatytus mažesnius lauko poligonus (5 ha / 3ha / 1ha) galime ištirti, kodėl tam tikrose lauko vietose augalai auga geriau, o tam tikrose vietose dažnai auga sunkiau.
Sezono metu operatyviai atliekame dirvožemio tyrimus ir prieš augalų tręšimą pateikiame augalų ataskaitą ūkiui. Todėl ūkis, prieš augalų sėją, gali tinkamai įvertinti savo dirvožemį ir pasirinkti tinkamas trąšas, pagal tam laukui reikalingas medžiagas. Agronomo pagalba ir duomenų pritaikymas yra paslaugos dalis – specialistas padės ir patars, kokius agronominius sprendimus vertėtų atlikti tyrimo laukuose, jog galėtumėte pagerinti dirvožemį.