Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

GPS imtuvas John Deere StarFire 6000

„STARFIRE 6000“ imtuvas

Norint prisijungti prie „John Deere“ tikslaus palydovinio tinklo, pirmiausia reikia naujojo „StarFire 6000“ imtuvo. Išskirtinis atnautintas dizainas, apsaugos nuo vagysčių prietaisas, geresnė programinės įrangos atnaujinimas ir, svarbiausia, didesnis tiklsių signalų diapazonas. Tai leis sparčiau pasiruošti darbui lauke, suteiks didesnį tikslumą ir dar stabilesnį signalą.

„STARFIRE“ Tinklo plėtra

„StarFire 6000“ imtuvas seka iki 3 korekcijos signalų palydovų – taip gaunamas geriausias korekcijos signalas ir signalo aprėptis, kuri yra 3 kartus didesnė, palyginti su ankstesnėmis imtuvų kartomis. Jis visada aktyviai parenka geriausią signalą, o jei sąlygos pasikeičia, gali 80 proc. greičiau persijungti į geriausią geostacionarųjį palydovą.

Sezoninis kartotinis signalas

Valdymo linijų poslinkiai jau praeityje. SF3 korekcinis signalas suteikia 9 mėnesių sezoninį kartotinumą. Todėl tas pačias valdymo linijas galite naudoti keliems vegetacijos tarpsnių važiavimams – bus galima tiksliai sėti ir tręšti neslankiojant linijų ir iš naujo nežymint ribų žemėlapyje

Patikimas visur

Vietovės kompensavimo modulis (TCM) aptinka ir įvertina poslinkį(x), nuolydį (y) ir nuokrypį (z), kad būtų užtikrinta tinkama mašinos padėtis ant žemės bet kuriame lauke.

SF1 signalas

Puikiai tiks žemės įdirbimo, šienavimui ir derliaus nuėmimo darbams atlikti:

  • ±15 cm lygiagretaus važiavimo tikslumas
  • Daugialypis „StarFire“ sekimas
  • Nėra licencijų mokesčių
  • Vietovės kompensavimo modulis (TCM)
  • GPS ir GLONASS standartiniame modelyje

SF3 signalas

Dar didesnis tikslumas. Puikiai tinka atliekant sėjos ir sodinimo darbus:

  • ±3 cm lygiagretaus važiavimo tikslumas
  • 100 proc. tikslumas greičiau nei per 30 minučių
  • 9 mėnesių sezono pakartotinumas
  • Lankstūs licencijos laikotarpiai
  • Paprasta atnaujinti

Didžiausias tikslumas ir pakartojamumas: RTK signalas

Jei tikslusis ūkininkavimas yra jūsų verslo esmė, RTK vis dar yra geriausias sprendimas siekiant tikslumo, pakartojamumo ir greito prisijungimo. RTK pašalina bet kokią GNSS poslinkio galimybę ir suteikia jums unikalų ±2,5 cm lygiagretaus važiavimo tikslumą.

Unikalus: 14 dienų trukmės xRTK išplėtimas

Esate „Starfire 6000“ RTK klientas, todėl galite gauti iki 14 dienų trukmės xRTK išplėtimą. Jei kas nors užstoja bazinės stoties tiesioginį ryšį arba naudodami mobilųjį RTK dingsta mobiliojo ryšio tinklas, galite toliau tiksliai dirbti ir netgi pasinaudoti šiuo pranašumu už RTK tinklo ribų.