Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

Ūkio valdymo sistemos

Kai tik „John Deere“ sukūrė pirmąją pasaulyje derlingumo žemėlapį ir automatinio valdymo sistemą, prasidėjo žemės ūkio veiklos revoliucija, kuri netrukus pakeitė tradicinius žemdirbystės metodus, nes itin pagerino ūkininkų padargų našumą, pasėlio derlių ir kokybę, sumažino eksploatavimo sąnaudas ir pagerino operatoriaus darbo sąlygas.

Tikslusis ūkininkavimas prasideda čia. „John Deere“ imtuvų ir valdymo monitorių sistema leis visiškai išnaudoti modernaus ūkininkavimo privalumus ir padarys jūsų verslą dar sėkmingesnį. Neieškome kompromisų ir kuriame aukščiausios kokybės elektronikos komponentus, nes tai sudaro tvirtą pamatą tiksliam sistemų funkcionavimui ir patikimumui darbo metu.

Štai kodėl „John Deere“ įrangoje jau yra gausu nemokamų funkcijų, kurias konkurentai apmokestina arba išvis nepasiūlo. Gausus papildomų funkcijų pasirinkimas leis atnaujinti sistemą ir pritaikyti ją dabartiniams poreikiams su pačiais moderniausiais rinkos sprendimais. Jei pasirinksite mūsų sprendimus, galite būti tikri, kad gausite pramonėje pirmaujantį gaminio našumą.

 

 


  • Sąnaudų valdymas, Technikos našumas
  • Ūkio efektyvumas
  • Didesnis tikslumas ir kartoninis signalas
  • Greitesnis prisijungimas prie SF tinklo
  • Palengvina darbus
  • Padidėja našumas iki 14%
  • Mažiau nuostolių
  • Maksimalus ir pastovus derlius
  • Kokybė mažiausiomis sąnaudos
  • Pritaikyta jūsų poreikiams

 

Ūkininkavimas greitai tobulėja, o „John Deere“ yra inovacijų lyderis. „John Deere“ sklandžiai susieja ūkio valdytojus ir paslaugų teikėjus su operatoriais lauke, įranga ir technologijomis, kad suteiktu jums konkurencingą pranašumą. „John Deere“ valdymo monitoriai ir „StarFire“ imtuvai sudaro tvirtą pagrindą, kad darbai būtų lengvesni, geresnė degalų ekonomija, didesnis galingumas ir patogesnis valdymas lauke. Taip pat „John Deere“ padės jums greitai pritaikyti šias tikslias technologijas, kad rezultatus gautumėte dabar ir užsitikrintumėte greitą investicijos atsipirkimą.
Atraskite integruotą, pažangų ir našų būdą naudoti RTK tikslumą. „John Deere“ mobilusis RTK signalas pasiekiamas per „JDLink“ terminalą arba 4G LTE modemą. 2,5 cm tikslumas kuris jus lydės metų metus.
Atraskite integruotą, pažangų ir našų būdą naudoti RTK tikslumą. „John Deere“ mobilusis RTK signalas pasiekiamas per „JDLink“ terminalą arba 4G LTE modemą. 2,5 cm tikslumas kuris jus lydės metų metus.
Visiškai naujas „HarvestLab 3000“ iš „John Deere“. Ši „NIR sensoriais“ paremta laboratorija yra pripažinta ir įvertinta medaliais. Sukurta naudojant patirtį surinktą per milijoną darbo lauke valandų. Naujos galimybės.

 

Norint išlaikyti optimalią siloso kokybę, naudojama „John Deere“ artimųjų infraraudonųjų spindulių (NIR) „HarvestLab 3000“ technologija. Vienas jutiklis trims darbams: SPFH, kilnojama laboratorijai ir srutų cisternai.
Sėkmingas tręšimas – išspręstas uždavinys. Remdamiesi tiksliniu ir ribiniu maistinių medžiagų rodikliais kg/ha ir naudodami „HarvestLab 3000“ iš „John Deere“ dabar galite tiksliai naudoti srutas, taip pat galite naudoti kintamos normos žemėlapius. NAUJIENA: suderinama su „CommandCenter 4600“ ir galima naudoti nejudamoje padėtyje.
Rinkite, saugokite, pavaizduokite ir analizuokite laukų duomenis, surinktus iš savo valdymo monitorių, lengvai planuokite ir pasinaudokite ateityje – nesvarbu, ar jungiatės iš savo stalinio, ar iš planšetinio kompiuterio. Nupieškite laukus ir zonas siekdami tiksliai valdyti ūkio išlaidas.
„MyJobConnect“ ir „MyJobConnect Premium“ yra nuolat atnaujinamos. Pats naujausias atnaujinimas: „MyLogistics“* programėlės įrangos parinktyse galimas mobilus vietos sekimas, kuris parodo naujausią kiekvieno nario GPS padėtį.
Nuotolinės diagnostikos sistema leidžia aktyviai valdyti technikos būklę dar prieš jums pastebint klaidą, padidina technikos darbingumą ir užtikrina kad jūsų darbai būtų atliekami maksimaliai našiai.
Duomenys yra varomoji šiuolaikinio pelningo ūkio jėga. „John Deere“ žemės ūkio valdymo sprendimų sistema surinks, tvarkys ir interpretuos mašinos ir agronominius duomenis, kad priimami sprendimai būtų geresni. Sprendimai, kurie padės efektyviau planuoti darbus, optimizuoti technikos našumą, padidinti darbingumą ir sumažinti išlaidas. O svarbiausia: ryšys su operatoriais ir įranga lauke – geresni ir efektyvesni jūsų sprendimai.