Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Premium Used

X9. NUSTATO NAUJUS NAŠUMO STANDARTUS.

Daugiau kaip 100 tonų per valandą. Mažiau nei 1 % nuostolių. Paslaptis slypi ne didžiulėje galioje, o puikiai apgalvotoje konstrukcijoje. X9 – tai plačiausias rinkoje kombainas, kuris kūlimo, separavimo ir valymo procesus atlieka itin mažomis galios sąnaudomis.

 

PJAUNAMOSIOS

Naująsias lankstinės konstrukcijos (HD) pjaunamąsias kūrėme atsižvelgdami į milžinišką X9 pralaidumą. Jos kopijuoja žemės paviršių geriau nei kitos pjaunamosios, „sugauna“ kiekvieną grūdą ir sumažina žemės dirbimo sąnaudas. Hidrauliškai reguliuojamas rėmas juda vertikaliai, todėl pjaunamoji idealiai kopijuoja žemės paviršių nepriklausomai nuo kombaino padėties. Abi sekcijos veikia kaip dvi nepriklausomos pjaunamosios. Pasvirdamos ar palinkdamos iki 10° kampu, jos puikiai pasiekia išgulusius javus ir užtikrina vienodą ražienos aukštį net nelygiuose laukuose. Pjaunant vienodame aukštyje pagerėja kombaino apkrova, todėl geriau vyksta separavimas ir valymas. Pjaunamųjų plotis iki 15,2 m. PAPRASTAS ŠONINIŲ ATPJOVIMO PEILIŲ TVIRTINIMAS Lengvus šoninius atpjovimo peilius galima sumontuoti greičiau nei per 3 minutes be jokių įrankių. Peilių konstrukcijoje nėra jokių elektrinių ar hidraulinių dalių, todėl jie itin patikimi. Jiems taip pat nereikalinga sunki pavara, o tai reiškia mažesnę vibraciją ir mažiau suskaldytų grūdų.

GALINGA NUOŽULNIOJI KAMERA

X9 nuožulnioji kamera yra ne tik platesnė ir ilgesnė, bet ir galingesnė, todėl daug greičiau apdorosite didesnį derlių duodančius pasėlius. Kameros konstrukcija visiškai skiriasi nuo tradicinių nuožulniųjų kamerų. Jos dideli kėlimo cilindrai ir kiti sunkiam darbui pritaikyti komponentai tarnaus jums ne vienerius metus. Nuožulnioji kamera pasikreipia link srauto greitintuvo. Tai reiškia, kad srauto greitintuvas visuomet paduoda javus į rotorius optimaliu kampu, nepriklausomai nuo pakėlimo aukščio.

MAŽAI GALIOS REIKALAUJANTIS JAVŲ PERDAVIMAS

Visuose rotoriniuose kombainuose javų srauto perėjimas iš tangentinio į ašinį profilį pareikalauja daug galios. Viena iš reikšmingiausių X9 serijos naujovių - 8 sparnų ševroninis greitintuvas su akmenų gaudykle (FAST), kuris palengvina javų masės perėjimą į sukamąjį judesį ir reikalauja mažiau galios. Iš nuožulniosios kameros paduodamų javų stiebai būna idealiai suguldyti, nes augalai į pjaunamąją paduodami varpomis į priekį. Augalų masei pasiekus FAST greitintuvą, ševroninės mentės padalina masę į du atskirus srautus. Tarp dviejų rotorių esantis dalytuvas dar geriau išlygina link rotorių paduodamos masės srautą. Erdvėje tarp FAST greitintuvo ir rotorių antgalių javų masė lengvai prasiplečia prieš ją įtraukiant į 270° padavimo mentes. Ši papildoma erdvė lemia didesnį X9 pralaidumą, kadangi javai mažiau spaudžiami, o platesnio kėbulo kombainas gali susitvarkyti su dideliu masės kiekiu be perkrovimo rizikos.

„WIDE BODY“ X SERIJOS DVIGUBAS SEPARATORIU

S Dėl patobulintos, efektyvesnės konstrukcijos reikia žymiai mažiau galios abiem rotoriams sukti. Taip sumažinamas variklio galios poreikis ir sutaupoma nemažai degalų, lyginant su kitomis konstrukcijomis. Prireikė tūkstančių valandų bandymams laboratorijoje, kol buvo sukurtas specifinis, kūginis rotoriaus profilis, tinkamiausias perėjimas iš kūlimo į separavimo zonas, dirbant sudėtingose Europos klimato sąlygose, tinkama spragilų forma ir išdėstymas, tinkami atstumai tarp separavimo pirštų ir reikiamas jų išdėstymas. . . na, ir žinoma, atmušimo biterio, kuris tolygiai paskirstytų masę ir tiektų ją į smulkintuvą. Tikslas buvo sukurti rotorių, kuris ne tik tobulai tiktų bet kokioms sąlygoms ir augalams, bet ir tokį, kurį būtų lengva sureguliuoti ir valdyti net ir nepatyrusiam operatoriui, norinčiam pasiekti didžiausią našumą.

DU ROTORIAI PASIRINKTI NE BE PRIEŽASTIES

Dviejų rotorių konstrukciją pasirinkome turėdami svarių argumentų. Daugelio metų patirtis mums leido optimizuoti siauro korpuso S700 serijos kombaino našumą. Dabar šią konstrukciją tiesiog padvigubinome ir panaudojome plataus kėbulo X9 modelyje dar didesniam našumui. Rotoriai taip pat suteikia galimybę pasiekti dar aukštesnę grūdų kokybę, kulti įvairesnių augalų derlių bei lengviau prieiti prie techninės priežiūros reikalaujančių kombaino vietų. Kuriant X9 pasirinkta dviejų ilgesnių rotorių konstrukcija, išdėstant juos plačiame korpuse ir taip gaunant didžiulį kūlimo ir separavimo plotą. Visa tai leido pasiekti naują, didesnį nei 100 t/val. našumo lygį su mažesniais nei 1 % nuostoliais.

„TRYS VIENAME“ ROTORIAI

GREITESNĖ ROTORIAUS APKROVA. Erdvė tarp FAST greitintuvo ir rotoriaus palengvina masės perėjimą į sukamąjį judesį ir reikalauja mažiau galios. 270° padavimas užtikrina tolygesnį ir greitesnį rotorių apkrovimą, todėl sistema dirba efektyviau, o kūlimas grūdas į grūdą vyksta efektyviau. Kai mentės traukia masę išilgai rotoriaus, jai lieka pakankamai erdvės pakeisti kryptį iš tangentinės į ašinę. ŠVELNUS KŪLIMAS GRŪDAS Į GRŪDĄ. Nupjautų augalų masė 2,5 karto keliauja per 1,6 m² kūlimo pobūgnių plotą; bendroje sumoje gauname 2,5 x 1,6 m² = 4,0 m² kūlimo plotą. Tai reiškia, kad nereikia mažinti tarpo tarp būgno ir pobūgnio ir kūlimas tampa ne toks agresyvus - pažeistų grūdų kiekis sumažėja. Rezultatas - ne tik geresnė šiaudų ir grūdų kokybė, bet ir mažesnis galios poreikis, todėl sumažėja derliaus nuėmimo kaštai. MAŽIAU GALIOS REIKALAUJANTIS SEPARAVIMAS. Unikalūs separavimo elementai šukuoja masę ir atskiria grūdus. Jie yra išdėstyti taip, kad rotoriui sukantis stumtų separuojamą masę link atmušimo biterio. Prieš pasiekdama atmušimo biterį, masė separavimo zonoje aplink rotorių apsisuka vidutiniškai 7 kartus. Taip gaunama 22,5 m² naudingo separavimo ploto. Sukantis aplink rotorių grūdus veikia išcentrinė jėga, o tai yra mažai galios reikalaujantis grūdų atskyrimo nuo šiaudų būdas. Didelio skersmens (610 mm) rotorius generuoja didesnę išcentrinę jėgą veikiant mažesniais sūkiais, t. y. su mažesnėmis galios sąnaudomis nei mažesnio skersmens rotoriai.

DIDELIO NAŠUMO VALOMOJI

Didelė 7 m² valomoji sistema švariai išvalo didelius grūdų kiekius su minimaliais nuostoliais. Paprasčiausias būdas padidinti valomosios našumą nepadidinant nuostolių – padidinti sietų plotą! Dėl didesnio korpuso į X9 galėjome sumontuoti platesnę ir ilgesnę valomąją, galinčią apdoroti daugiau kaip 100 t grūdų per valandą. Išsamūs bandymai su įvairiais augalais taip pat parodė, kad ši sistema yra mažiau jautri derinimo klaidoms ir jos nereikia nuolat reguliuoti, kad būtų išlaikytas optimalus našumas. Iškulti grūdai su pelais krenta 17 cm per ventiliatoriaus tiekiamą oro srautą. Ventiliatoriumi pelai atskiriami nuo grūdų, o medžiaga tolygiai paskirstoma per visą viršutinio sieto ilgį

ŠLAITŲ KOMPENSAVIMAS

Kalvotoje vietovėje gali būti sunku pasirinkti tinkamas valomosios parinktis, nes tenka tai kilti, tai leistis nuo kalvos. Štai čia jums pasitarnauja „Active Terrain Adjustment™“ sistema, kuri automatiškai reguliuoja svarbiausius valomosios nustatymus - ventiliatoriaus greitį, viršutinį sietą ir apatinį sietą. Programinė įranga taip pat turi unikalią pasėlių matricą, kuri atlieka pakeitimus pagal nuimamų pasėlių rūšį. Pavyzdžiui, rapsai itin jautrūs ventiliatoriaus greičio pokyčiams, tad sistema pirmiausia pakeičia viršutinio ir apatinio sietų nustatymus, o tik po to ventiliatoriaus greitį. „Active Terrain Adjustment™“ sistema padeda sumažinti grūdų nuostolius ir priemaišų kiekį dirbant ant šlaitų, todėl į bunkerį patenka švaresni grūdai. O jūs taip išvengiate nuoskaitų dėl blogai išvalytų grūdų.

„COMBINE ADVISOR™“ PAKETAS

„Combine Advisor™“ automatiškai palaiko pastovų kombaino našumą kintant lauko sąlygoms. Grūdų ir perkūlimo elevatoriuose sumontuotos skaitmeninės kameros nuolat skenuoja grūdų kokybę ir priemaišų kiekį realiuoju laiku ir iškart keičia atitinkamus kombaino nustatymus, kad palaikytų nustatytą kokybės ir našumo lygį be operatoriaus įsikišimo. „Combine Advisor™“ tiesiogiai susieta su „HarvestSmart™“, kuri kontroliuoja kombaino judėjimo greitį. Jei nustatymais nepavyksta pasiekti norimo rezultato, kombaino greitis sumažinamas. Jei sąlygos pagerėja, kombaino greitis padidinamas.

„ACTIVE YIELD“

Nuo šiol jums nebereiks gaišti laiko rankiniu būdu reguliuojant kombainą ar dukart sveriant priekabas. Trys grūdų bunkeryje esantys jutikliai automatiškai fiksuoja svorį bunkeriui pildantis. Sistema palygina matavimų duomenis su derliaus ir drėgmės jutiklių duomenimis ir sureguliuoja derliaus jutiklį. „Active Yield“ perkelia derliaus duomenų fiksavimo tikslumą į kitą lygį. Šiandien 96 % mūsų klientų reguliuoja tik vieną parametrą arba nė vieno, ir tik 4 % atlieka visų rekomenduojamų parametrų reguliavimą. Su „Active Yield“ galite ūkininkauti tiksliau, geriau valdyti kintamos normos sėjos, tręšimo ar pasėlių priežiūros darbus. Dabar nebereikia trikdyti derliaus nuėmimo procesų sveriant priekabas, pasikeitus pasėlių ar lauko sąlygoms. Be to, nereikia jaudintis dėl to, ar netoliese bus svarstyklės.

LIEKANŲ TVARKYMAS

„Extra Fine Cut“ 124 peilių smulkintuvu susmulkinti šiaudai greičiau mineralizuojami ir greičiau atiduoda kitam sezonui reikalingas naudingąsias medžiagas dirvožemiui. Smulkintuvas iš transportinės padėties į darbinę perjungiamas elektros varikliais. Pritaikant smulkintuvą kukurūzų kūlimui nereikia keisti peilių ir naudoti kukurūzų burbuolių kreiptuvo. Jums tereikia sumažinti smulkintuvo greitį iki 1600 sūk./min. Naudojant „Premium“ smulkintuvą, vienu mygtuko paspaudimu perjungsite iš smulkinimo į klojimą į pradalges. Ši funkcija praverčia apsisukant galulaukėse ir tais atvejais, kai dėl skirtingų sąlygų lauke tenka skirtingai apdoroti šiaudus.

TRANSMISIJA „PRODRIVE XL™“

„ProDrive XL™“ vietoj didesnio vieno hidrovariklio naudojami du mažesni varikliai. Kombainui važiuojant greičiau nei 20 km/val., vienas iš variklių išsijungia, o tai padidina degalų ekonomiją iki 30 %. Be to, kombainas veikia daug tyliau nei naudojant tradicinę hidrostatinę transmisiją. „ProDrive XL™“ Vario transmisija yra X9 modelio standartas, todėl jį vairuoti išties yra labai paprasta. Naujos kartos garsioji „ProDrive™“ transmisija užtikrina 30 % daugiau sukimo momento visame greičio diapazone. Tai reiškia, kad galite patogiai važiuoti šlapia dirva ar įkalne su pilnu grūdų bunkeriu. Dar geriau, jūs visai net nepajausite jokių pavarų perjungimų!

AUTOTRAC™

X9 serijos kombainuose integruota rinkoje lygių neturinti itin tiksli automatinio vairavimo sistema. Daugiau nei 20 metų kurta ir tobulinta „AutoTrac™“ sistema automatiškai užtikrina, kad kiekvienu važiavimu būtų maksimaliai išnaudojamas visas pjaunamosios plotis. Valandų valandas. Dieną ar naktį. Sistemos veikimui įtakos neturi nei dulkėtos aplinkos sąlygos, nei išgulę javai. O su patogia A-B technologinių vėžių funkcija ją nustatysite akimirksniu. Be to, „AutoTrac™“ sistema pateikia kitų lauke buvusių kombainų orientacines linijas ir leidžia jums dalintis jomis su kitomis mašinomis. Važiuodami tomis pačiomis vėžėmis optimizuosite lauko logistiką.

VALDYKITE SAVO DARBUS KAD IR KUR BŪTUMĖTE

Mobiliosios programėlės ir debesijos saugykla suteikia galimybę valdyti javapjūtę iš bet kurio įrenginio su bet kurio prekės ženklo mašinomis. Derliaus nuėmimo sezonas visada yra nenuspėjamas dėl staigių orų pokyčių ir skirtingų augalų ciklų, todėl jums reikia būti kaip įmanoma lankstesniems ir gerai pasiruošusiems darbui. „Operations Center“ galima pasiekti iš bet kurio įrenginio, bet kurioje vietoje, todėl nesvarbu, ar esate biure, ar laukuose, visada galite turėti aiškų vaizdą kas vyksta jūsų laukuose realiuoju laiku. Be to, mobiliosios programėlės suteikia galimybę akimirksniu siųsti išsamią informaciją apie darbą arba nuotoliniu būdu koreguoti kombaino nustatymus. Tai suteikia jums laisvės maksimaliai padidinti derliaus logistikos efektyvumą.

 

DAUGIAU INFORMACIJOS

Techniniai duomenys/Modeliai

X9 1000

X9 1100

Variklio darbinis tūris, l.

13,6

13,6

Variklio galios padidėjimas iškrovimo metu - kW/AG

40/55

40/55

Variklio didžiausia galia pagal ECE R120 standartą - kW/AG

470/639

515/700

Rotoriaus ilgis/diametras, mm

3510/609

3510/609

Kūlimo plotas, m²

1,6

1,6

Rotorių separavimo plotas, m²

3,6

3,6

Išmetimo biterio plotas, m²

0,45

0,45

Sietų plotas, m²

7

7

Grūdų bunkerio talpa, l

14800

16200

Bunkerio iškrovimo greitis, l/s

162

186

ProDrive automatinė transmisija

Standartas

Standartas

Pusiau vikšrinė važiuoklė

Pasirinktinai

Pasirinktinai