Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Naudota technika

Net nedidelis grūdų derliaus pokytis labai padidina pelną. Todėl ypač svarbu pasirinkti tinkamą pjaunamąją, kuri užtikrintų našumą ir minimalius nuostolius. John Deere kompanija siūlo platų pjaunamųjų pasirinkimą, kuris patenkins net pačio išrankiausio kliento reikalavimus.

600X serijos pjaunamosios – keičiamo ilgio pjovimostalas
5 darbinių pločių modeliai: nuo 6,7 iki 12,20 m. Pjovimo stalo ilgio keitimas 400 mm – 1200 mm, neišlipus iš kabinos. Ilgiausias pjovimo stalas rinkoje užtikrinantis minimalius, mažiau nei 1% grūdų nuostolius. Tobula žemės paviršiaus kopijavimo sistema, naudojanti 4 arba 6 aukščio daviklius. Didelio skersmens (660 mm) sraigė su aukštomis vijomis tolygiai tiekia javus į nuožulniąją kamerą. Nerūdijančiojo plieno pjaunamosios dugno padavimo plokštės – nereikia papildomos priežiūros ir užtikrina puikų masės padavimą. Lengvi vos 15kg sveriantys rapso atpjovėjai, varomi mechaniškai ir tvirtinami vienu fiksatoriumi. Ir dar daugelis kitų papildomų galimybių, kurios didina patikimumą ir darbo našumą.

600R serijos pjaunamosios – universalios, patikimosir efektyvios
Net 8 darbinių pločių modeliai: nuo 4,2 iki 10,7 m. Schumacher pjovimo sistema užtikrina tikslų pjovimą pažeme bet kokios rūšies javų lauke. Didelio skersmens (660 mm) sraigė su aukštomis vijomis greitai tiekia javus į nuožulniąją kamerą. Nerūdijančiojo plieno pjaunamosios dugno padavimo plokštėms nereikia papildomos priežiūros, o pjaunamosios kopijavimo sistema HeaderTrak puikiai prisitaiko prie dirvos paviršiaus.

600PF Premium Flow
Nupjauti javai juostiniu transporteriu tiekiami į pjaunamosios sraigę. Taip tolygiau apkraunamas kombainas ir iki 10 % padidėjadarbo našumas. Pjaunamosios sraigės aukštis reguliuojamas hidrauliškai, todėl taupomas laikas pervažiuojant iš javųį rapsų lauką. Puikios savybės – savaime susireguliuojantis diržų įtempimas ir lengvai valomos konvejerio sekcijos. Pereiti prie rapsų pjovimo užtruks vos 10–15 minučių. Galima rinktis5,5 m, 10,70 m darbinį plotį. Naujiena 640PF – 12,10 m darbinio pločio, su didesne net 760 mm skersmens masės padavimo sraige, ypač dideliam derlingumui.

600F lanksčios pjaunamosios
5 darbinių pločių modeliai: nuo 6,10 iki 10,7 m. Schumacher pjovimo sistema ir lankstus stalas, kuris idaliai kopijuoja paviršių ir gali judėti aukštyn ar žemyn 152 mm. Iš kabinos valdomas kopijavimo slėgis leidžia surinkti ir labiausiai sugulusias kultūras, ypač naudinga kuliant žirnius ar pupeles. Žemiausias pjovimo aukštis tik 3,8 cm.

600C modelis – kukurūzų augintojams
Pjaunamosios kukurūzų stiebus susmulkina, o į kūlimo aparatą paduoda tik burbuoles. Tvirti komponentai ir stiprios grandinės, patikimas smulkinimo mechanizmas ir minimali priežiūra – našus darbas be prastovų net ekstremaliomis sąlygomis. Galima užsakyti nuo 6 iki 12 eilių darbinį plotį pagal pageidaujamą tarpueilį.

600D diržinės pjaunamosios
Šios pjaunamosios skirtos S serijos kombainams. Dviguba peilio pavara efektyviai pjauna derlių, o aukšto profilio diržinis konvejeris, sukurtas specialiai dideliems Europos derliams, tolygiai ir nesumaigydamas paduoda nupjautą masę į kombainą. Kombainas išvysto didesnį greitį ir našumą. Galima rinktis nuo7,6 iki 12,1 m darbinio pločio pjaunamąsias. Darbui su rapsais papildomai montuojami šoniniai atpjovėjai.