Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Naudota technika

Bendrovė Zurn yra oficialusis John Deere tiekėjas, gaminantis kombainams skirtus priedus. Pagrindiniai gaminiai yra vežimėliai ir pjaunamųjų priedai rapsų derliui imti, tiesioginio žolės pjovimo pjaunamosios Profi Cut, jungiamos prie savaeigių pašarų smulkintuvų. Taip pat gaminami įvairūs saulėgrąžų derliaus ėmimo įrenginiai ir priedai. Nuo 2004 m. bendrovė gamina Zurn kombainus, skirtus moksliniams ūkiams. Šie kombainai aprūpinti naujausiomis technologijomis, padedančiomis atlikti mokslinius tyrimus. Siūlomi 4 jų modeliai.

Rapsų stalai
Rapsų stalai, skirti John Deere kombainams, turi tokias pat pavaras ir mechanizmus kaip ir John Deere pjaunamosios, todėl jų prijungimas ir atjungimas – greitas darbas. Mechaniškai varomi šoniniai atpjovikliai yra 1,35 m aukščio, tad nekils jokių problemų net labai aukštų rapsų laukuose. Naudojantis šiais įrenginiais, pjaunamosios priekinė dalis pailgėja net 80 cm, dėl to imant gausų derlių rapsų grūdų nuostoliai sumažėja net iki 300 kg/ha. Stalai pasižymi lengva ir patikima konstrukcija, paprastu naudojimu, didesniu našumu ir tinkamumu pjaunamosioms iki 10,7 m. Galima pritaikyti ir kitų gamintojų pjaunamosioms, taip pat užsakyti rapsų stalus su elektriniais šoniniais atpjovikliais.

Pjaunamųjų vežimėliai
Tvirtas centrinis rėmas ir patikima ašis garantuoja, kad net ir sunkiausios pjaunamosios bus nugabentos į vietą saugiai. Vežimėliai gali būti 1 ašies, 2 ašių arba tandeminės važiuoklės tipo. Taip pat jie gali būti su stabdymo mechanizmu, kad būtų saugu transportuoti didesniu greičiu. Norint didesnio patogumo, galima užsakyti papildomus rapsų stalo ilginimo elementus ir laikiklius, kad jį būtų galima patogiai transportuoti arba laikyti ant vežimėlio, kai jis nenaudojamas kombainui pervažiuojant iš rapsų lauko į javų laukus.

Tiesioginio pjovimo pjaunamosios
Pjaunamosios yra sukurtos specialiai John Deere savaeigiams pašarų smulkintuvams. Mechaninis dirvos kopijavimo mechanizmas puikiai kopijuoja dirvą, o diskinis pjovimo mechanizmas leidžia dirbti lauke net iki 15 km/val. greičiu. Puikiai tinkažolei, javainiui imti. Galimi 2 modeliai: 4,6 m darbinio pločioProfi Cut 460 ir 6,2 m darbinio pločio Profi Cut 620.