Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Premium Used

John Deere 8000-tosios serijos smulkintuvai sukurti taip, kad atitiktų reikliausių klientų poreikius. "ProStream" masės srauto sistema užtikrina didesnį masės srauto pralaidumą. Dėl išilginės variklio padėties aušinimo sistema eikvoja mažiau variklio galios ir efektyviau aušina variklį. "Premium" operatoriaus kabina garantuoja maksimalų komfortą dirbant - 360' matomumas, automatinis oro kondicionavimas, patogi daugia-funkcinė valdymo svirtis, per kurią valdomos pagrindinės operacijos (važiavimo greitis, smulkinimo paleidimas, latako valdymas ir t.t.). Dėl atnaujintos smulkinimo būgno padėties ir variklio pozicijos, smulkintuve nereikia daug balastinio svorio pjaunamajai atsverti.

Variklis

8000-tosios serijos smulkintuvuose naudojami John Deere 6 cilindrų 374-625 AG varikliai, turintys kuro taupymo funkciją. Variklio galia efektyviai išnaudojama, nes išilginė variklio padėtis leidžia efektyviau aušinti variklį, tad jis mažiau kaista.

Smulkinimo sistema

ProStream masės smulkinimo sistema turi  palengva į viršų kylantį nuolydį, nesukuriantį stipraus pasipriešinimo, tad masė susmulkinama ir išmetama be strigimų. Smulkinimo būgne naudojami originalūs sustiprinti John Deere peiliai ir DuraLine peilių laikikliai, kurie tarnauja iki 4 kartų ilgiau. Tokia peilių sistema leidžia peiliui „atsitraukti“, jei į vidų patenka pašalinis daiktas, šitaip apsaugant peilį nuo sulūžimo. Tiekimo voleliuose yra įmontuotas metalo detektorius, kuris stabdo smulkinimą vos aptikus metalą. Papildomai galima sumontuoti ir akmenų detektorių, kuris reaguoja ne tik į sukeliamą garsą, bet ir tiekimo volelių tarpo pokyčius.

Galios perdavimo sistema

Galios perdavimas iš variklio į smulkinimo sistemą vyksta hidrauliškai įtempiamo diržo pagalba. Galia tolygiai paskirstoma tarp komponentų.

Visi mazgai gaminti su 1000 AG rezervu, o tai reiškia, kad smulkintuvas tarnaus ilgai. Smulkinimo mechanizmo pavara turi priverstinio tepimo sistemą kitaip vadinamą „sauso karterio“ sistema. Dantračiams nereikia įveikti didelio pasipriešinimo, nes alyva priverstinai tepa reikalingus taškus ir nesukuriamas bereikalingas pasipriešinimas.

Automatizavimo sistemos

Visi smulkintuvai turi JDlink stebėjimo sistemą, kurios pagalba savininkas gali stebėti mašinos judėjimą, kuro sąnaudas ir nuveiktą darbą. Pasirenkamos automatinio vairavimo, masės iškrovimo ar smulkinimo ilgio sistemos lengvina operatoriaus darbą, nes galima nustatyti mašiną vairuoti save pagal reikalingą kursą ar pvz. kukurūzų eilutes. HarvestLab 3000 pašarų tyrimų daviklis leidžia stebėti smulkinamo pašaro sudėtį ir sudarinėti derlingumo žemėlapius.

PARSISIŲSTI BROŠIŪRĄ ČIA

TECHNINIAI DUOMENYS

Modeliai810082008300840085008600
Variklio darbinis tūris, l. 9 13.5
Didžiausia variklio galia derliaus nuėmimo metu, kW/AG 279/380 317/431 360/490 397/540 430/585 460/625
Smulkinimo būgno plotis / skersmuo, mm 680/670
Smulkinimo būgno peilių skaičius, vnt. 40, 48 arba 56 40, 48, 56 arba 64
Pjausnio ilgis, mm 3 - 52*
Pjausnio ilgio reguliavimo sistema Bepakopė
Rekomenduojamas žolės rinktuvas, m 3-4,5
Beeilė rotacinė kukurūzų pjaunamoji Kemper, m 4.5 6.0 7.5

*Priklausomai nuo pasirinkto smulkinimo būgno peilių skaičiaus