Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Premium Used

John Deere 9000-tosios serijos smulkintuvai sukurti taip, kad atitiktų reikliausių klientų poreikius. "ProStream" masės srauto sistema užtikrina didesnį masės srauto pralaidumą. Dėl išilginės variklio padėties aušinimo sistema eikvoja mažiau variklio galios ir efektyviau aušina variklį. "Premium" operatoriaus kabina garantuoja maksimalų komfortą dirbant - 360' matomumas, automatinis oro kondicionavimas, patogi daugiafunkcinė valdymo svirtis, per kurią valdomos pagrindinės operacijos (važiavimo greitis, smulkinimo paleidimas, latako valdymas ir t.t.). Dėl atnaujintos smulkinimo būgno padėties ir variklio pozicijos, smulkintuve nereikia daug balastinio svorio pjaunamajai atsverti.

Variklis

9000-tosios serijos smulkintuvuose (9700-9900 modeliai) naudojami  Liebherr V12 (24 L) varikliai turintys iki 970 AG. Kadangi galios pikas pasiekiamas 1300-1600 Aps. diapazone, variklis yra žema-sūkis. Dirbant žemais sūkiais taupomas kuras ir sumažėja garsas kabinoje. Alyvos keitimo intervalas yra 1000 mot.val., tad išlaidos eksploatacijai irgi mažėja.

Smulkinimo sistema

ProStream masės smulkinimo sistema turi  palengva į viršų kylantį nuolydį, nesukuriantį stipraus pasipriešinimo, tad masė susmulkinama ir išmetama be strigimų. Smulkinimo būgne naudojami originalūs sustiprinti John Deere peiliai ir DuraLine peilių laikikliai, kurie tarnauja iki 4 kartų ilgiau. Naujiena John Deere smulkintuvuose – Xstream grūdų traiškyklė, galinti apdoroti itin ilgo pjausnio ilgio masę. Traiškyklės volai sukasi 50% greičio skirtumu, tad masė apdorojama intensyviai. Nuo sudilimo voleliai yra apsaugoti DuraLine kietmetalio danga, o laikantieji guoliai yra automatiškai sutepami.

Galios perdavimo sistema

Galios perdavimas iš variklio į smulkinimo sistemą vyksta hidrauliškai įtempiamo diržo pagalba. Galia tolygiai paskirstoma tarp komponentų.

Visi mazgai gaminti su 1250 AG rezervu, o tai reiškia, kad smulkintuvas tarnaus ilgai. Smulkinimo mechanizmo pavara turi priverstinio tepimo sistemą kitaip vadinamą „sauso karterio“ sistema. Dantračiams nereikia įveikti didelio pasipriešinimo, nes alyva priverstinai tepa reikalingus taškus ir nesukuriamas bereikalingas pasipriešinimas.

Automatizavimo sistemos

Visi smulkintuvai turi JDlink stebėjimo sistemą, kurios pagalba savininkas gali stebėti mašinos judėjimą, kuro sąnaudas ir nuveiktą darbą. Pasirenkamos automatinio vairavimo, masės iškrovimo ar smulkinimo ilgio sistemos lengvina operatoriaus darbą, nes galima nustatyti mašiną vairuoti save pagal reikalingą kursą ar pvz. kukurūzų eilutes. HarvestLab 3000 pašarų tyrimų daviklis leidžia stebėti smulkinamo pašaro sudėtį ir sudarinėti derlingumo žemėlapius.

PARSISIŲSTI BROŠIŪRĄ ČIA

TECHNINIAI DUOMENYS

Modeliai9600970098009900
Variklio darbinis tūris, l. 13.5 24.2
Didžiausia variklio galia derliaus nuėmimo metu, kW/AG 460/625 566/770 640/870 713/970
Smulkinimo būgno plotis / skersmuo, mm 856/670
Smulkinimo būgno peilių skaičius, vnt. 40, 48, 56 arba 64
Pjausnio ilgis, mm 3 - 52*
Pjausnio ilgio reguliavimo sistema Bepakopė
Rekomenduojamas žolės rinktuvas, m 3-4,5
Beeilė rotacinė kukurūzų pjaunamoji Kemper, m 6,0-9,0 7,5-9,0 7,5-9,0 7,5-9,0

*Priklausomai nuo pasirinkto smulkinimo būgno peilių skaičiaus