Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Premium Used

John Deere presai skirti tikriems savo srities profesionalams, siekiantiems paruošti kokybiškus pašarus per kuo trumpesnį laiką. Atnaujintos kameros dėka galėsite gaminti dar didesnio tankio ritinius. Sustiprinti kameros guoliai, tvirtesnės grandinės, patogesnis priėjimas prie darbinių elementų leidžia dirbti be prastovų ir efektyviai. Presų gamoje kiekvienas ūkis ras sau tinkamą sprendimą.

Rinktuvas

Presai gali turėti standartinį, arba Premium klasės rinktuvą su kumštelinio dizaino sistema. 5 arba 6 mm storio cinkuoti masės paėmimo  pirštai užtikrina nepertraukiamą ir ilgalaikį darbą. Nerūdijančio plieno arba cinkuoti kreiptuvai sumontuoti kiekviename rinktuve tarnauja be priekaištų. 4 arba 5 eilių pirštinis rinktuvas su rutuliniais guoliais dirba be didelio galios poreikio, tad taupomas kuras ir dalys mažiau dėvisi.

Rotorius

Naujas HC (didelio našumo) masės padavimo rotorius, su rotoriaus kraštuose sumontuotomis sraigutėmis užtikrina mažiausią atstumą tarp tiekiamos masės rinktuvo ir rotoriaus kreipiančiųjų, tad sumažėja užsikišimo rizika. Rotoriaus kreipiančiosios gaminamos iš Hardox plieno, kuris yra dvigubai tvirtesnis už standartinį. Presas gali turėti MaxiCut  13 arba 25 peilių smulkintuvą, su individualia peilių apsauga ir originaliais dvigubai karščiu grūdintais peiliais.

Presavimo kamera

Ritinių  kameros dydis yra 1,21 m. x 1,25-1,35 m, kuris valdomas iš kabinoje esančio monitoriaus. Ritinius formuoja 17 arba 18 rievėtų volelių, su 50 mm guoliais ne varančiojoje pusėje. Varančiojoje R serijos preso pusėje guoliai sustiprinti - turi 55 mm guolius. Pagrindiniai presavimo kameros  ritinėliai yra sustiprinti – gaminami iš 4 mm plieno, o visi kiti suformuoti iš vientiso plieninio vamzdžio (3,2 mm).

Visi kameros  ritininiai (R serijoje) yra su tepamais rutuliniais guoliais, M serijoje tepami sustiprintų ritinėlių guoliai. Konstrukcijoje naudojamos sustiprintos grandinės pagrindinei pavarai ir presavimo kameros ritinių pavarai (1,25 colio storio).

Valdymo monitoriai

John Deere presai gali turėti šiuos valdymo monitorius:

Baletrak/Easy - Nustatymai valdomi iš monitoriaus: ritinio dydžio nustatymai, aprišimo nustatymai, ritinių skaičiuotuvas

Baletrak Plus - Nustatymai valdomi iš monitoriaus: tinklelio aprišimas, ritinių skaičiuotuvas, ritinio skersmens keitimas,  dugno nuleidimas, smulkintuvo (peilių) valdymas.

ID1100 - Nustatymai valdomi iš monitoriaus: tinklelio aprišimas, ritinių skaičiuotuvas, ritinio skersmens keitimas,  dugno nuleidimas, smulkintuvo (peilių) valdymas, ritinio suspaudimas.

GS4240 -  Nustatymai valdomi iš monitoriaus: tinklelio aprišimas, ritinių skaičiuotuvas, ritinio skersmens keitimas,  dugno nuleidimas, smulkintuvo (peilių) valdymas, ritinio suspaudimas.

PARSISIŲSTI BROŠIŪRĄ ČIA

TECHNINIAI DUOMENYS

Modeliai

C441R

Ritinio skersmuo, m

1,25-1,35

Ritinio plotis, m

1.21

Rinktuvo plotis, m

2 arba 2,2

Rinktuvo tipas

MaxiCut 13 (13 peilių) arba Maxi Cut 25 (25 peiliai)

Minimalus galios poreikis, kW/AG

82/110

GTV greitis, aps/min

540/1000

Automatinis grandinių tepimas

Standartinis

Guolių automatinis tepimas

N Tepimas iš tūtelės- bazinė įranga, iš bako - pasirenkamai