Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Naudota technika

John Deere R4040i purkštuvas pagamintas naudojant specialiai jam sukurtas detales: važiuoklę, pakabą, variklį, transmisiją, kabiną ir sijas. Pritaikyta ir daugybė naujausių technologinių sprendimų, R4040i kartu su puikiai per vidurį įrengta kabina iškėlusių į tikras aukštumas. Tai didelių ūkių mašina su išmaniąja AMS sistema.

Rėmas

Purkštuvas sukonstruotas taip, kad būtų matomos pagrindinės detalės ir būtų galima optimizuoti svorio pasiskirstymą bei stabilumą. Šiose mašinose apkrova paskirstoma vienodai po visą rėmą, kad nebūtų per stipriai slegiamos detalės. Operatorius yra apsaugotas nuo nemalonaus kratymo važiuojant nelygiu paviršiumi.

Kabina

Sėdėdami aukštai sukonstruotoje kabinoje, pasijusite kaip devintame danguje. Pagrindiniai mašinos parametrai (sūk./min., degalų temperatūra, greitis ir pan.) stebimi naujame kampiniame monitoriuje. O 3600 įstiklinimas leidžia netrukdomai stebėti išlankstytą siją ir viską valdyti intuityviai. Tereikia paspausti mygtuką ir purkšti. Naudojant John Deere hidraulinę svirtį, visos svarbiausios funkcijos bus po ranka. Naudodami ją kartu su GreenStar 3 2630 monitoriumi, turėsite galingiausią valdymo sistemą rinkoje.

Variklis

Purkštuvas varomas 6,8 l PowerTech PSS varikliu, kuris suteikia dar daugiau galios nei anksčiau. Kad atitiktų IV etapo išmetalų kiekio reikalavimus, jame įrengtas selektyvinio katalitinio redukavimo katalizatorius (SCR), kuriame naudojamas dyzelino priedas (DEF).

Purškimas

Tikslus purškimas ir R4040i yra neatsiejami dalykai. Ši ciklo dalis itin ištobulinta: nuo dokumentavimo iki plovimo sistemų.

-          Patikimesnis planavimas su Field Doc ir  Spray-to-Map sistemomis

-          Greitesnis pripildymas su 50 l PowtFill chemikalų maišymo bakeliu

-          Didesnis purškimo greitis naudojant XtraFlex amortizaciją ir galingus 2 x 280 l/min. siurblius

-          Greitas plovimas su Solution Command sistema, naudojant visus 3 automatinius režimus

 

Sijos ir jų valdymo sistemos

R4040i yra su specialiai sukonstruotomis sulankstomosiomis aukštos kokybės plieninėmis sijomis, nuo kurių stabilumo priklauso purškimo tikslumas. Šios sijos dėl tvirtos konstrukcijos mažina lingavimą, šokinėjimus, todėl purškimas bus tikslus bet kokiomis sąlygomis.

BoomTrac sistema automatiškai pakelia siją ir valdo jos aukštį, nes turi 2 ultragarso jutiklius, neleidžiančius sijai nukrypti nuo reikiamos padėties tiek dirbant laukuose, tiek galulaukėse. Dirbant su šia sistema bus išlaikomas pastovus purškimo aukštis, užtikrinama, kad susidarytų mažesni persidengimai ir būtų galima dirbti didesniu greičiu.

BoomTrac Pro kintama sijos konfigūracija puikiai tinka dirbant iki 20 km/val. greičiu nelygiuose laukuose. Kintamos sijos konfigūracijos jutikliais galima automatiškai ir atskirai (į dešinę arba į kairę) reguliuoti sijos aukštį pagal purškiamo ploto kontūrus. Taip sumažinamas persidengimų, tarpų skaičius ir sijos pažeidimo rizika esant sąlyčiui su žeme. Tyrimai parodė, kad naudojant John Deere sekcijų valdymo sistemas cheminių medžiagų sunaudojimas sumažėja nuo 5 iki 7 %.

Inovatyvios valdymo technologijos

Be visų jau gerai žinomų ir naudojamų sistemų (AutoTrac, JD Link), šiame purkštuve gali būti įrengta sistema John Deere Remote Display Access. Per ją galite tikruoju laiku prisijungti prie kabinoje įrengto GreenStar 2630 monitoriaus ir pasiūlyti atlikti tam tikrus pakeitimus ar pakeisti nuostatas, kai norite optimizuoti technikos darbo efektyvumą. Šis savaeigis R4040i purkštuvas yra vienintelis rinkoje, kurį galima stebėti ir valdyti per internetą.

PARSISIŲSTI BROŠIŪRĄ ČIA

 

Techniniai duomenys / Modelis R4040i R4050i
Variklio galia, AG 240 240
Variklis, cil. sk/l 6 / 6,8 6 / 6,8
Kuro bako talpa, l 290 290
Rezervuaro talpa, l 4000 5000
Švaraus vandens talpa, l 400 400
Valdymo ekranas GS2630 GS2630
Sijų plotis, m 24 - 36 36
Transmisija Metalinės (anglies pluošto iki 36 m) Anglies pluošto
Greitis, km/h (darbinis) 20 20
Prošvaisa, m 1 1
Hidraulinis tarpuvėžio pločio reguliavimas, cm 1,85 - 2,85 1,85 - 2,85
Svoris, kg 12100 12400