Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

SAVAEIGIAI VERVAET SRUTOVEŽIAI

"HYDRO TRIKE: SĖKMĖ PAREMTA PAPRASTUMU Įvairių šalių ūkininkai pasirinko „Hydro Trike“ kaip geriausią savaeigę skysto mėšlo (srutų) įterpimo mašiną – ją paprasta naudoti, eksploatuoti, o svarbiausia, kad ši mašina nesuslegia ir nesugadina dirvožemio struktūros. Vervaet šeima kiekvieną dieną siekiame puikios kokybės ir tiekiame aukštųjų technologijų, novatoriškas mašinas, kurias lengva valdyti ir prižiūrėti."

Mes, „Vervaet“, tikime kokybės pridėtine verte ir paprastumo galia. Kodėl? Kadangi mūsų produktai sukurti įsiklausant į klientų atsiliepimus ir reikalavimus. Kartu su savo novatoriškumu - mes investuojame beveik 10% savo apyvartos į mokslinius tyrimus ir plėtrą (MTTP) - mes kuriame jums geriausiai veikiančias ir pelningiausias mašinas rinkoje.

Profesionalus savaeigis srutų įterpėjas yra be budraus ir profesionalaus vairuotojo darbo nepadarys. Štai kodėl visos „Vervaet“ savaeigės mašinos, įskaitant „Hydro Trike“, turi modernias, prabangias ir erdvias kabinas su geru matomumu. Visos mašinos valdikliai yra lengvai pasiekiami: pavarų svirtis ir kitos valdymo funkcijos yra reguliuojamame porankyje.

Šis „Hydro Trike XL“ yra ketvirtoji mūsų „Vervaet“ mašina. Niekada neabejojame įsigydami savaeigę mašiną. Dėl savo paprastumo „Hydro Trike“ yra nesunaikinamas ir lengvai valdomas“.

Patikimumas yra tai, kas svarbu, kai per trumpą laiką reikia atlikti daug darbo. Tai ypač taikoma srutų įterpimui. Štai kodėl „Vervaet“ renkasi patikimos kokybės komponentus ir dalis, pavyzdžiui, DAF PACCAR dyzelinius variklius. „Hydro Trike“ tai 530 AG šešių cilindrų dyzelinis variklis, kurio maksimali galia ir sukimo momentas yra prie 1400 aps./min. Dažnai pakanka 1250 t / min., kad būtų galima atlikti darbą.

„Vervaet“ taip pat yra atsidavęs hidraulikos kokybei ir siūlo du reguliuojamus „Sauer-Danfoss“ siurblius hidraulinei pavarai. Galinės ašies pavara yra didelio hidraulinio variklio ir mechaninio kardaninio veleno derinys, užtikrinantis optimalų sukibimą. Srutų siurblys yra hidraulinis, todėl jį galima tiksliai reguliuoti.

„Hydro Trike 5x5“ pasirodo savo, dirbant kalvotose vietovėse, taip dar labiau praplečiant mašinos galimybes. „5x5“ srutas dabar galima įterpinėti įkalnėse, kur, pasak klientų, visų varomųjų ratų pavara yra svarbiausias elementas.

Vidurinių ratų važiuoklė varoma atskiro 175 litrų per minutę hidrauliniu siurbliu, galinčiu pateikti įspūdingą 130 AG galią. Pasvirimo jutiklis, nustatantis, ar mašina yra ant šlaito, leidžia sistemai automatiškai užfiksuoti vidurinių ratų pakabą.

„Vervaet“ ir jo partnerių novatoriškos stiprybės pavyzdys yra „Vervaet“ išskirtinė tręšimo mašina, kuri išleidžia reikiamą kiekį maistinių medžiagų tiksliai reikiamoje vietoje. Tręšimas kubiniais metrais iš hektaro buvo pakeistas kilogramais azoto arba fosfatų hektarui, atsižvelgiant į konkrečią vietą. Tai įmanoma dėl John Deere HarvestLab3000 (NIR) jutiklio, kuris keičia mėšlo tiekimą pagal srutų sudėtį. Visiškai automatizuota - nereikia nieko daryti!

Mašinoje taip integruotos  kitos John Deere Tiksliosios žemdirbystės sistemos: Automatinis vairavimas, sekcijų valdymas, dokumentavimas ir JDLink Telemetrija.

Konstruktoriai „Hydro Trike“ bako užpildymą padarė taip, kad šis procesas būtų kuo greitesnis ir efektyvesnis. Standartinis įsiurbimo žarnos skersmuo yra 8 " ir mėšlas iš mėšlo konteinerio išgaunamas taip pat lengvai, kaip ir iš gilaus mėšlo rūsio. Pasirinktinai ši įsiurbimo svirtis gali būti 10" skersmens.

Nuolatinis, dažnai visą parą, pritraukimo, smulkinimo, maišymo, pumpavimo ir įterpimo ciklas reikalauja visų mašinos mazgų patikimumo. „Vervaet“ galite pasikliauti. Tai išbandyta ir patikima srutų sistema, kurios šaknys siekia 1990 m. Mašina buvo konstruojama konsultuojantis su patyrusiais operatoriais, kuriems svarbiausia mašinos našumas, paprastumą ir paprastas naudojimas.

Pavyzdžiui cikloninis smulkinimo mechanizmas yra už mėšlo siurblio, taip mėšlo siurblio įsiurbimo pusėje sudaromas minimalus pasipriešinimas. Mėšlo pompa nestabdoma galulaukėje - pakėlus įterpimo agregatą  srutos nukreipiamos į recirkuliacinį žiedą. Cirkuliacijos metu smulkintuvas nuolat valomas, kad būtų išvengta užsikimšimo. Šio cirkuliacinio ciklo dėka srutos pasėlius ir dirvą pasiekia laiku, kai tik nuleidžiamas įterpimo agregatas.

 

Hydro Trike - 16,000 litres

 

Hydro Trike XL - 20,000 litres

 

Variklis

DAF Paccar MX390 (530 ag)

Variklis

DAF Paccar MX390 (530 ag)

Hidraulika

Sauer-Danfoss

Hidraulika

Sauer-Danfoss

Srutų siurblys

Börger EL1550 (9,000 l/min)

Srutų siurblys

Börger EL1550 (9,000 l/min)

Srutų bako talpa

16,000 litrų

Srutų bako talpa

20,000 litrų

Važiavimo greitis: transporte/darbe

40 km/h / 20 km/h

Važiavimo greitis: transporte/darbe

40 km/h / 20 km/h

Padangos: priekyje/gale

1000-50x25 / 1050-50x32

Padangos: priekyje/gale

1000-50x25 / 1050-50x32

Kuro bako talpa

850 litres

Kuro bako talpa

850 litres

Įterpimo agregato jungtis

3 taškų, CAT3

Įterpimo agregato jungtis

3 taškų, CAT3