Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

DOJUS group plečia savo miško technikos asortimentą

2023-05-11

Sėkmingai įsitvirtinus miško sektoriuje ir siekiant praplėsti miškininkystės galimybes, be jau atstovaujamų gamintojų KOMATSU, BMF, Nisula, nuo š. m. balandžio 27 d., DOJUS group  pradėjo bendradarbiauti su dar vienu miško technikos gamintoju Malwa.  Tai Švedijos gamintojas, skaičiuojantis savo veiklos metus nuo 2009 metų ir esantis rinkos lyderis savo segmente šioje šalyje. Jų asortimente yra medkirtės, medvežės ir taip vadinamos „kombi“ tipo mašinos -  medkirtė ir medvežė sumontuota ant vienos bazės.

„Įvairiapusė plėtra miškų sektoriuje yra ilgalaikės DOJUS įmonių grupės plėtros strategijos dalis. Produktų gamą, skirtą miško sektoriui stengiamės formuoti labai atsakingai analizuodami tendencijas, poreikį, miškininkų patiriamus iššūkius. Latvijos rinkoje šio gamintojo technika puikiai užsirekomendavusi. Čia per metus parduodama daugiau kaip 20 vienetų šio gamintojo medkirčių ir medvežių, tad tikime, kad ir Lietuvoje ši technika atras savo pirkėją. “ – sako DOJUS įmonių grupės generalinis direktorius Donatas Dailidė.

Malwa gamina labiausiai optimizuotas pasaulyje retinimo mašinas, kurias naudoja net ir miestai, parkų  ar kitų tankiai apsodintų vietų retinimui. Tai gamintojas, kuris įsiklauso į miško savininkų patirtį, kurdami techniką ieško balanso tarp darbo miške produktyvumo ir pagarbos pačiam miškui.  Technika pasižymi sąlyginai nedideliu svoriu, mašinų plotis yra apie 2 m, tad dėl mažo slėgio į žemę, nepadarys žalos miško paklotei, o pravažiuoti bus paprasta net ir labai siaurose vietose, nepriklausomai nuo sezoniškumo ir sąlygų miške.

„Kadangi tikimasi, kad mažesnių retinimo mašinų paklausa didės, džiaugiamės galėdami užmegzti partnerystę su DOJUS įmonių grupe ir įtvirtinti „Malwa“ kaip kompaktiškų ir žemo slėgio medvežių bei medkirčių pasirinkimą regione“, – sako Magnusas Wallinas, Malwa Forest įkūrėjas ir verslo plėtros vadovas. „ Mūsų kompaktiškoji, tačiau itin galinga mašinų serija Malwa 560 ir neseniai pristatyta medkirtė Malwa 980, yra sukurti tam, kad užpildytų rinkos tuštumą, nes matome didelį jų potencialą Lietuvos miškininkystės sektoriuje. Bendradarbiavimas su DOJUS įmonių grupe mums suteikia pranašumą kaip partneriui, kuris supranta sudėtingą pramonės pardavimų aplinką ir pripažįsta išskirtinės antrinės rinkos palaikymo svarbą“, – priduria M.Wallinas.

Šis Švedijos gamintojas sugebėjo visas technologijas, ergonomikos ir darbo kokybės jausmą, kuris dažnai siejamas su didelėmis mašinomis, perkelti į kompaktiškesnes, labiau manevringas sunkiai privažiuojamose vietose mašinas .Jau šią vasarą, Lietuvos rinkai DOJUS group  planuoja pristatyti ir pademonstruoti Malwa „kombi“ tipo medkirtę-medvežę.

 

Daugiau apie Malwa medvežes ir medkirtes