Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Premium Used

.

2020-11-16

Labai džiaugiamės galėdami savo gamoje pristatyti dar vieną, visiems jau puikiai žinomo gamintojo Varvaet mašiną - savaeigį srutovežį. Įvairių šalių ūkininkai pasirinko „Hydro Trike“ kaip geriausią savaeigę skysto mėšlo (srutų) įterpimo mašiną – ją paprasta naudoti, eksploatuoti, o svarbiausia, kad ši mašina nesuslegia ir nesugadina dirvožemio struktūros. Vervaet šeima kiekvieną dieną siekiame puikios kokybės ir tiekiame aukštųjų technologijų, novatoriškas mašinas, kurias lengva valdyti ir prižiūrėti.


Kaip teigia gamintojas „Vervaet“, visų jų gaminami produktai sukurti įsiklausant į klientų atsiliepimus ir reikalavimus. Kartu su savo novatoriškumu -investuojama beveik 10% apyvartos į mokslinius tyrimus ir plėtrą (MTTP) - mes kuriame jums geriausiai veikiančias ir pelningiausias mašinas rinkoje.

Saveigis Vervaet srutovežis išleidžia reikiamą kiekį maistinių medžiagų tiksliai reikiamoje vietoje. Tręšimas kubiniais metrais iš hektaro buvo pakeistas kilogramais azoto arba fosfatų hektarui, atsižvelgiant į konkrečią vietą. Tai įmanoma dėl John Deere HarvestLab3000 (NIR) jutiklio, kuris keičia mėšlo tiekimą pagal srutų sudėtį. Visiškai automatizuota - nereikia nieko daryti!

Mašinoje taip integruotos  kitos John Deere Tiksliosios žemdirbystės sistemos: Automatinis vairavimas, sekcijų valdymas, dokumentavimas ir JDLink Telemetrija.

Apie šią mašiną sinokite čia: