Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Premium Used

NAUDOTOS TECHNIKOS PARDAVIMAS

Naudota technika iš patikimų rankų - mūsų specialistai atliks diagnostiką, suteiks reikiamas konsultacijas bei parinks techniką pagal jūsų reikalavimus. Naudotos technikos parke rasite įvairių prekės ženklų savaeigės bei prikabinamos technikos - John Deere, Valtra, Claas, Massey Ferguson, New Holland, KUHN, Koeckerling ir kita.
Galime pasiūlyti itin platų technikos pasirinkimą, kadangi turime didžiausią naudotos technikos aikštelę Lietuvoje!

NAUDOTOS TECHNIKOS PIRKIMAS

Visuomet ieškome, kuo papildyti mūsų naudotos technikos parką - jeigu Jūs tiesiog norite parduoti savo turimą žemės ūkio techniką - kreipkitės į mus ir pasiūlysime geriausią kainą ir jį nupirksime.

TECHNIKOS ATPIRKIMAS - PAKEISKITE SENĄ NAUJESNIU

Norite įsigyti naujos ar naudotos technikos, tačiau turite traktorių, kombainą, žemės dirbimo padargą, kurį norėtumėte pakeisti naujesniu? Keičiam! Nupirksime iš Jūsų seną techniką ir aprūpinsime jus naujesne - įsigykite tai, ko norite ir parduokite tai, ką norite pakeisti greitai ir patogiai.
Jūsų senos technikos vertę užskaitysime kaip pradinį mokėjimą.

TECHNIKOS PAIEŠKA

Mūsų naudotos technikos aikštelėje neradote to, ko ieškojote? Ne bėda! Informuokite mus apie Jūsų ieškomos technikos vienetą ir paiešką atliksime už Jus! Palikite riziką mums - užtikrinsime, kad technika atitiktų visus Jūsų keliamus reikalavimus, būtų tvarkinga ir paruošta darbui.

PAGALBA PARDUODANT TECHNIKĄ

Parduoti norimą techniką kartais būna tikras iššūkis, reikalaujantis daug pastangų ir laiko, kurio artėjant sezonui ar sezono metu kartais mūsų klientams trūksta. Bendraujame su itin dideliu skaičiumi žmonių ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, tad žinome, kaip techniką parduoti greičiau. Jeigu susidūrėte su sudėtingu technikos pardavimu ar siekiate ją parduoti greičiau - susisiekite, išklausysime jūsų poreikius ir padėsime parduoti jūsų techniką greičiau. Jūs gausite savo norimą pinigų sumą, o pardavimo mokestis Jums nebus taikomas.

TECHNIKOS NUOMA

Skubiai reikia papildomos technikos trumpam laikotarpiui, sezonui ar derliaus kūlimui? Planuokites tik derliaus nuėmimo ar žemės dirbimo darbus ir nesirūpinkite technikos remontu ar techninių problemų sprendimu - vienas skambutis ir mūsų technikas bus Jūsų kieme. Jei  atsitiktų taip, kad suremontuoti išnuomotos technikos greitai negalėsime - skubiai pristatysimeJums kitą mašiną darbui. Palikite mums technines problemas!
Susisiekite su mumis ir pateiksime geriausią pasiūlymą technikos nuomai, kuris padės padidinti našumą ir pasiekti norimų rezultatų greičiau. Dėl technikos nuomos kreiptis:  8 610 09380