Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

AVR bulvių kasimo kombainai

AVR kompanija įkurta 1849m Roeselare mieste, Belgijoje. Savo veiklos pradžioje gamino įvairius rankinius įrankius, o nuo 1950m prdėjo specializuotis derliaus nuėmime ir sukurė savo pirmajį prikabinamą bulvių nuėmimo kombainą.

AVR kompanija yra viena žinomiausių savo srities profesionalų gaminanti ne tik prikabinamus ir savaeigius bulvių nuėmimo kombainus, bet ir bulvių sodinamasias, dirvos purentuvus, vagų formuotuvus, bulvienojų nupjovimo įrangą, bulvių priėmimo ir paskirstymo sandėliuose konvejerius.

AVR Spirit 6100 (1 vagos, bunkerio talpa 5,5t) ir AVR Spirit 6200 (2 vagų, bunkerio talpa 6t) prikabinami bulvių nuėmimo kombainai pasižymi ypatingai švelniu bulvių valymu ir nedideliu traktoriaus galios poreikiu. Gausus pasirinkimas papildomų opcijų leis ūkyje panaudoti geriausius technologinius sprendimus, kad derlius būtų nepažeistas ir išsaugota jo kokybė.

Norintiems didžiausio našumo – AVR Spirit 9200 prikabinamas kombainas (2 vagos, bunkerio talpa 8t). Pažangus valdymas iš traktoriaus kabinos, kaip ir mažesniuose Spirit modeliuose užtikrina komfortišką ir tikslų kombaino valdymą ir darbo našumą.

AVR Puma 3 modelis skirtas dideliems ūkiams (2 arba 4 vagos, bunkerio talpa 8t). Nepaisant matmenų, kombainas yra pakankamai manevringas ir pasižymintis dideliu pravažumu. Optimalus svorio paskirstymas tarp variklio, pilno bunkerio ir valymo transporterių yra vienas iš šios mašinos privalumų.

Bulvių nuėmimo kombainai gali būti pritaikomi svogūnų, morkų nuėmimui pasirinkus papildomą įrangą.

Visa AVR technika pasižymi paprastu aptarnavimu ir technine priežiūra, nereikalaujančia ypatingų pastangų.