Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

Užsisakykite kombainą 2023 metams jau dabar!

2022-06-08

Paskubėkite užsisakyti  bet kurios serijos John Deere kombainą 2023 metų sezonui!

Užsisakę ir pasirašę sutartį užfiksuosite šiuo metu galiojančią mašinos kainą, o pilnai atsiskaityti galėsite tik 2024 metais. Taip išvengsite galimo kainų kilimo ir turėsite nepralenkiamą aukšto našumo, kokybės, komforto ir galingumo derliaus nuėmimo mašiną, puikiai veikiančią tiksliosios žemdirbystės principais.

T SERIJA

50 t/h KOMBAINAS

S SERIJA

75 t/h KOMBAINAS

X SERIJA

100 t/h KOMBAINAS

 

Itin didelis javų pralaidumas

Apdirbsite daugiau hektarų pasitelkdami mūsų platų, didelio pralaidumo kombainų, kurių našumas siekia nuo 50 iki 100 tonų per valandą ir daugiau, asortimentą!

Pažangi kūlimo technologija

Rinkitės nuo novatoriškos T serijos kelių būgnų sistemos iki S serijos didelės inercijos vieno rotoriaus arba X serijos dvigubo rotoriaus pajėgumų.

Didelio našumo valymas

Visi mūsų kombainai turi dideles valymo sistemos sritis su didelio tūrio oro srautais. Taip užtikrinama, kad nebūtų perkrovos ir kad bunkeryje būtų švarūs grūdai.

 

Šlaito kompensavimas be nuostolių

„Hillmaster“ savaiminio niveliavimo sistemos dėka T ir S serijos mašinos susidoroja su nuolydžiais iki 22%. X serijos šlaito rinkinys kompensuoja iki 14%.

Visapusiška veikimo laiko užtikrinimo pagalba

Visi mūsų kombainai turi visapusiškos veikimo laiko užtikrinimo pagalbos paketus, įskaitant atsarginį kombainą ir atsarginių dalių pristatymą per 24 valandas.

Didžiausias patogumas

Kiekvieną kombainą galima įsigyti su įvairiais automatikos įrankiais, kad būtų lengviau dirbti ir būtų užtikrinta puiki grūdų kokybė.

Tiksliosios žemdirbystės valdymas

Į kiekvieną kombainą sumontuota daugybė skaitmeninio valdymo įrankių ir programų, įskaitant nuotolinį mašinos stebėjimą ir belaidį duomenų perdavimą.

 

Turite kombainą, kurį norite jog atpirktume? Reikia individualaus finansavimo pasiūlymo? Domina komplektacija? Mes visada esame pasiruošę atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus: