Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Premium Used

S serijos kombainai - kasmet tobulinami ir sukurti specialiai Europos ūkiams, dideliems derliams ir našumams.

S700 – daugiau nei 8 metų vieno rotoriaus kombainų tobulinimo rezultatas. Kartu su klientais dirbdami laukuose mūsų inžinieriai įgyvendino jų idėjas ir pasiūlymus. Itin pagerino mašinos eksploatacines savybes, produktyvumą, grūdų kokybę ir sumažino sąnaudas. Be to, mūsų mokslinių tyrimų ir plėtros grupės sukūrė naujų stebėjimo ir komunikacijos priemonių. Tad optimizuoti ir valdyti derliaus nuėmimo operacijas tapo dar lengviau.

VISADA AUKŠTA GRŪDŲ KOKYBĖ IR MAŽI DERLIAUS NUOSTOLIAI BET KOKIOMIS SĄLYGOMIS

Mūsų revoliucinė integruotoji kombaino optimizavimo sistema ICA2 automatiškai užtikrina visada gerą grūdų kokybę, neatsižvelgiant į derliaus nuėmimo sąlygas. Pašalinus rankinio reguliavimo būtinybę, operatorius gali būti tikras, kad jo kombainas dirba taip efektyviai, kaip tik įmanoma. Nepriklausomais tyrimais* patvirtinta, kad kombaino galios išnaudojimas gali svyruoti 20 proc. Su ICA2 svyravimų nebelieka – kombainas išnaudojamas optimaliai. Valandų valandas. Diena iš dienos.
ICA2 iš kitų sistemų išsiskiria tuo, kad kontroliuoja ir kūlimo, ir valymo procesus, taigi prižiūrimas visas derliaus nuėmimo procesas. Švarių grūdų ir nuokulų elevatoriuose įrengtos skaitmeninės kameros nuolat fiksuoja suskaldytų grūdų bei nešvarumų kiekį ir iškart atlieka automatinius sparametrų pakeitimus, kad būtų išlaikytas nustatytasis kokybės lygis visiškai be operatoriaus įsikišimo.

„ACTIVE YIELD“

Tai dar viena „John Deere“ automatikos naujovė, taupanti jūsų laiką ir gerinanti derliaus nuėmimo našumą. Nuo šiol jums nebereiks gaišti laiko rankiniu būdu reguliuojant kombainą ar dukart sveriant priekabas. Trys grūdų bunkeryje esantys jutikliai automatiškai fiksuoja svorį bunkeriui pildantis. Sistema palygina matavimų duomenis su derliaus ir drėgmės jutiklių duomenimis ir sureguliuoja derliaus jutiklį. Didžiausias šios sistemos privalumas tas, kad ji parengia reguliavimo grafiką dirbant įvairiais greičiais ir laidumo lygiais numatydama būtinuosius reguliavimo taškus, to paprastai rankiniu būdu operatoriai neatlieka. Be to, ši sistema kompensuoja grūdų masės poslinkius bunkeryje pjaunant šlaituose ar operatoriui visiškai sustojus. Taip pat ir konvejerio grandinės nusidėvėjimą per kelis derliaus nuėmimo sezonus. Dėmesys tokioms detalėms kaip ši leidžia ūkininkams pasitikėti šia sistema metai iš metų.

„Active Yield“ perkelia derliaus duomenų fiksavimo tikslumą į kitą lygį. Šiandien 96 proc. mūsų klientų reguliuoja tik vieną parametrą arba nė vieno, ir tik 4 proc. atlieka visų rekomenduojamų parametrų reguliavimą. Su „Active Yield“ galite ūkininkauti tiksliau geriau valdyti kintamos normos sėjos, tręšimo ar pasėlių priežiūros darbus.
Dabar nebereikia trikdyti derliaus nuėmimo procesų sveriant priekabas, pasikeitus pasėlių ar lauko sąlygoms. Be to, nereikia jaudintis dėl to, ar netoliese bus svarstyklės.

PROGRAMUOJAMAS VALDYMO CENTRAS

Nustebsite, kad valdyti S700 netgi lengviau, nei jums norėtųsi. Visi valdikliai sutelkti vienoje vietoje. Jums neteks ieškoti akimis po kabiną „išmėtytų“ ekranų ar siekti nepatogiai įrengtų jungiklių. Viskas logiškai sudėliota vienoje vietoje. Visiškai pertvarkytas ketvirtos kartos „CommandCenter“ monitorius. Panaudojome tokias pačias kaip ir išmaniųjų telefonų naršymo galimybes. Lengvu brūkštelėjimu pereisite iš vieno ekrano į kitą. Pasirinksite norimas naudoti programėles. Pasirinkiste tokį ekrano išdėstymą, koks jums patinka. Atnaujinome ir patį naršymo procesą: kad patektumėte kur norite, reikės kur kas mažiau spustelėjimų. Naudodamiesi ergonomiška hidrauline „CommandPRO“ svirtimi jausitės tarsi prie kompiuterinių žaidimų pulto. Dabar visos svarbiausios funkcijos – jums po ranka. Be to, galite jį prisiderinti, kaip jums patinka, – net 7 programuojami mygtukai. O geriausia tai, kad galite pereiti iš vieno ekrano į kitą pasukdami ant hidraulinės svirties įrengtą ratuką – nebereikės nukelti rankos nuo svirties svarbiose situacijose, tada, kai būtinas rankinis valdymas, pavyzdžiui, išgule javai ar apsisukant galulaukėje.

PJAUNAMOSIOS

Nors šiek tiek didesnis derlingumas lemia kur kas geresnį pelningumą. Štai kodėl „John Deere“ savo klientams siūlo gausų pjaunamųjų asortimentą, kad galėtumėte rasti jūsų derliui ir jūsų kombainui tinkamiausią variantą. Rinkitės tradicinės konstrukcijos, su sraige (600R, 600F, 600X) arba su aktyvaus nupjautos masės padavimo diržu (700PF ir 700D); pjaunamųjų plotis – iki 12,2 m.

AKTYVI LIEKANŲ TVARKYMO SISTEMA

Aktyvaus nuokulų tvarkymo sistema – svarbiausia darbo našumą didinanti S780-S790 modelių funkcija. Ji padidina kombaino pajėgumą, leisdama sutvarkyti nuokulas atskirai nuo pagrindinio proceso, be to, palengvina kombaino reguliavimą ir nustatymą. Rezultatas – didesnis darbo našumas, geresnė grūdų ir šiaudų kokybė, mažesni derliaus nuostoliai, mažesnės degalų sąnaudos.

„ACTIVE TERRAIN ADJUST“

Kalvotoje vietovėje gali būti sunku pasirinkti tinkamas valymo sistemos parinktis, nes tenka važiuoti tai aukštyn, tai žemyn. Tada ir praverčia „Active Terrain Adjustment“. Tai dar viena žemės ūkio šakos naujovė, dėl kurios S700 galima vadinti automatizuotu kombainu.
Atsižvelgdamas į šlaito kampa „Active Terrain Adjust“ automatiškai sureguliuoja visus svarbius valymo sistemos nustatymus: ventiliatoriaus greitį ir viršutinio bei apatinio sieto atidarymus. Atsižvelgiama ir į apdorojamų kultūrų tipą. Pavyzdžiui, rapsai yra labai jautrūs ventiliatoriaus greičio pokyčiams, tad sistema pirmiausia pakeičia viršutinio ir apatinio sietų nustatymus, o po to ventiliatoriaus greitį, o kukurūzams ventiliatoriaus greitis nelabai svarbus. „Active Terrain Adjusts“ padeda sumažinti grūdų nuostolius dirbant kalvotoje vietovėje. Taip pat ji sumažina nuokulų kiekį ir į bunkerį patenka daug švaresni grūdai. O ko gero svarbiausia tai, kad nuima įtampą nuo operatoriaus pečių, nes nereikia nuolat galvoti apie kombaino reguliavimą – galima susitelkti į derliaus nuėmimą.
Važiuojant į įkalnę abu sietai yra atviri, ventiliatoriaus greitis sumažintas tam, kad grūdai neišbyrėtų pro kombaino galą. Tokiu atveju valymo sistemos našumas iki 16 laipsnių šlaituose padidėja iki 50 proc.
Važiuojant nuo kalno abu sietai uždari, o ventiliatoriaus greitis padidėja tam, kad grūdai būtų stumiami į mašinos galą. Taip liekanų kiekis sumažėja 50 proc., grūdai bunkeryje tampa daug švaresnis, o jūs išvengiate baudų už nešvarius grūdus parduodami juos į elevatorių.

AMS technologijos

S serijos kombainai paruošti automatiniam vairavimui Autotrac. Kombainas visuomet dirbs maksimaliu darbiniu pločiu jei naudositės automatiniu vairavimu (papildomai užsakoma), o JD Link programinė įranga jums perduos duomenis apie kombaino darbo parametrus ir poreikius tiesiog į Jūsų biurą, arba serviso atstovybę.

Norite sužinoti daugiau apie naujuosius John Deere S serijos kombainus?

PARSISIŲSTI BROŠIŪRĄ ČIA

Techniniai duomenys/Modeliai S760 S770 S780 S785 S790
Variklio darbinis tūris, l. 9 9 13,5 13,5 13,5
Variklio galios padidėjimas iškrovimo metu - kW/AG 25/34 25/34 37/50 37/50 37/50
Variklio didžiausia galia pagal ECE R120 standartą - kW/AG 285/387
335/455 402/547 426/579 460/626
Rotoriaus ilgis/diametras, mm 3124/762 3124/762 3124/762 3124/762 3124/762
Bendras rotoriaus pobūgnių plotas, m²
3 3 3,09
3,09
3,09
Sietų plotas, m² 4,9 4,9 4,9 4,9 4,9
Grūdų bunkerio talpa, l 10600 10600 14100 14100 14100
Push Button Shift transmisija Standartas Standartas Negalima Negalima Negalima
ProDrive automatinė transmisija Negalima Pasirinktinai Standartas Standartas Standartas
Pusiau vikšrinė važiuoklė Negalima Pasirinktinai Pasirinktinai Pasirinktinai Pasirinktinai