Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Naudota technika


"EKSPERTO PATIKRA" – galvojantiems į priekį!

Ilgi darbo metai ir sukaupta patirtis, mums leido suprasti, kad neveltui yra  sakoma "roges ruošk vasarą". O tie, kas vadovaujasi šia patarle, tikrai išlošia daugiau nei bet kuris kitas.

Per visus šiuos metus pastebėjome, kad dauguma susirūpina savo mašinos technine būkle tik prieš pat sezoną ar netgi dar vėliau, darbams įpusėjus. O tai atsiliepia darbo našumui: prarandamas laikas kombaino taisymui, skaičiuojamos prastovos, detalės sezono metu tampa deficitu, ir itin brangiomis kai jas reikia pristatyti per 1 darbo dieną. Tad, pabandėme įvertinti kaip palengvėtų darbai 'mašinas, kuriomis dirbama vasarą, techniškai paruošiant žiemą'.

Visa tai apibendrinome ir sukūrėme sistemingą mašinos priežiūros programą, kuri bus naudinga kiekvienam galvojančiam į priekį.

"Eksperto patikra". Kas tai?

Tai John Deere mašinos - kombaino, savaeigio pašarų smulkintuvo ar purkštuvo - techninė patikra bei defektų pašalinimas ne sezono metu už itin patrauklią kainą. Programa apima 3 etapus:

  • mašinos techninę apžiūrą,
  • defektuotų dalių įsigijimą,
  • gedimų šalinimą.

Kodėl ši programa reikalinga?

Darbymečio metu neretai užklumpa netikėtos ir nemalonios staigmenos, kurios sutrukdo numatytus darbus ir gali atnešti Jums didelius nuostolius. Šie netikėtumai tai dažniausiai nuo praėjusių metų darbų užsilikę defektai, kurių laiku nepašalinote. Būtent ši programa užtikrina, kad Jūsų mašinai būtų atlikta profesionali techninė apžiūra, nustatytos silpnosios Jūsų kombaino vietos ir pašalinti gedimai. Visiems darbams ir atsarginėms dalims bus suteiktos garantijos, kurios įsigalios nuo sekančių metų liepos 1 d.

Taigi, Jūs būsite tikri, kad:

  • Sekančio sezono metu sumažės netikėtų, neretai labai brangiai kainuojančių, prastovų tikimybė;
  • Nereikės rūpintis Jūsų technikos paruošimu darbams prieš pat jų pradžią.
  • Sutaupysite pirkdami atsargines dalis ir remontuodami savo techniką būtent dabar.

Kada vykdoma ši programa?

Patikra atliekama spalio – balandžio mėnesiais, t.y. iškart po pasibaigusių derliaus nuėmimo darbų, bet dar neprasidėjus kito sezono darbams.

Ar defektuotoms dalims ir gedimų šalinimui yra taikomos nuolaidos?

Taip. Programos metu galima pasinaudoti specialiu kainų pasiūlymu visoms, defektuotoms dalims įsigyti. Taip pat, specialių kainų pasiūlymas galioja ir serviso darbams. Dėl konkrečių sąlygų teiraukitės pas savo regiono serviso atstovą.

Kaip jau supratote, programos metu tvarkyti mašiną tikrai verta!