Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Premium Used

 

Nuo 2016 m. DOJUS agro oficialiai atstovauja Kockerling kompaniją Lietuvoje.

Kodėl originalios Kockerling dalys?

Šiuo metu žemės ūkio mašinų dalių rinka yra beveik užtvindyta alternatyviomis dalimis iš skirtingų gamintojų. Taigi, viena ir ta pati dalis, pagaminta skirtingose vietose gali turėti kokybės ir kainos skirtumų.

Kockerling originalias atsargines dalis tiekia tik savo vidinei rinkai, t.y. tik Kockerling technikai aprūpinti. Todėl ypač Kockerling yra suinteresuoti ūkininkų pasitenkinimu ir gerais atsiliepimais dėl visapusiško aptarnavimo, ryšium su ateities technikos pardavimais. Čia, natūraliai, nuolat siekiama išgauti maksimaliai aukštą kokybės ir kainos santykį.

Atvirkščiai, alternatyvių atsarginių dalių gamintojai yra orientuoti į išorės rinką, t.y. jiems nėra tiek daug svarbios ilgalaikės perspektyvos kaip Kockerling. Pati neoriginalių dalių rinka reikalauja mažiau kokybės, bet daugiau žemesnės kainos santykio. Todėl gaminama kuo mažesniais resursais, dėl ko paprastai nukenčia kokybė. Neoriginalios dalys turi mažiau ilgaamžiškumo, didesnę broko tikimybę ir mažesnį atitikmens originalui procentą.

Vertinant originalių dalių maksimaliai aukštą patikimumą ir ilgesnį tarnavimo laiką, taupomas darbo laikas dalių keitimui, išvengiama papildomų prastovų, taip išgaunama mažesnės išlaidos darbo jėgai ir aukštesnis produktyvumas.

 

Ypatingi sustiprinti BETEK kaltai

 

VIDEO apie BETEK kaltus: