Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

REMAN dalys

John Deere ir DOJUS agro siūlo puikią galimybę sutaupyti, jei Jums reikia brangiai kainuojančių atsarginių dalių.

REMAN yra John Deere prekinis vardas naudojamas pergamintoms atsarginėms dalims arba visam pergamintam komponentui (varikliui, tiltui, pavarų dėžei).

- tai nėra naudotos, restauruotos dalys ar tik pataisytos ir iš naujo perdažytos. John Deere Reman dalys yra gamykloje naujai perrinktos, jose pakeisti visi mazgai, kad atitiktų naujoms dalims keliamus standartus. Tai reiškia, kad pergamintos dalys yra lygiai tokios pat kokybės ir atitinka tokius pat standartus, kaip ir naujos. Taip Jūs galite ženkliai sutaupyti pasirinkdami alternatyvą ir gauti maksimalią naudą naudojant tik orginalias John Deere dalis.

 

  • kuro purkštukai;
  • vandens, tepalo pompos;
  • turbinos;
  • generatoriai;
  • starteriai;
  • net visas variklis;
Kas yra REMAN atsarginės dalys? REMAN yra John Deere prekinis vardas naudojamas pergamintoms atsarginėms dalims arba visam pergamintam komponentui (varikliui, tiltui, pavarų dėžei).
Kokios būna REMAN dalys? Tai kuro siurbliai, kuro purkštukai, turbinos, vandens, tepalo pompos, starteriai, generatoriai, stūmokliai, cilindrų bloko galvos alkūniniai velenai, pavarų dėžės. Taip pat nuo variklio cilindrų bloko iki viso pilnai surinkto variklio.
Kaip galiu sužinoti ar yra man reikiamos dalies REMAN alternatyva? REMAN dalių kodus galima rasti adresu http://jdpc.deere.com arba teirautis DOJUS agro pardavimo vietose. Taip pat daugiau informacijos galima rasti www.deere.com/reman.
Koks REMAN dalių pranašumas? REMAN dalys paprastai yra pigesnės nei naujos. Tai leidžia ženkliai sumažinti Jūsų remonto išlaidas.
Kodėl John Deere pergamina dalis? John Deere nori padėti savo klientams sumažinti gedimų šalinimo kaštus neprarandant kokybės. Be to taip prisidedama prie aplinkosaugos.
Kokia yra rizika naudoti REMAN dalis? Rizikos naudoti REMAN dalis nėra. Pergaminant gamykloje pakeičiami visi pagrindiniai komponentai. Dalys nuodugniai patikrinamos, testuojamos. Taip pat pergaminant visada bus pritaikyti visi naujausi patobulinimai.
Ar REMAN dalims suteikiama garantija? Taip. Visoms REMAN dalims, kurias pakeitė DOJUS agro servisas, galioja 12 mėnesių garantija neribojant moto valandų. Pergamintiems varikliams taikoma 24 mėnesių garantija arba 2000 moto valandų.
Kur restauruojamos REMAN dalys? REMAN dalys pergaminamos JohnDeere gamyklose Sprinfield, JAV arba Edmonton Kanadoje.