Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

Dylančios dalys žemės dirbimo technikai

VULCAN – tai prekinis ženklas, kuris priklauso Anglijos gamintojų Chapmans Limited grupei. Kokybė tai yra esminis Chapmans Limited grupės sėkmės variklis. Vulcan produktų išskirtinumas – storesnės dylančios dalys lyginant su kitų prekinių ženklų originaliomis ar alternatyviomis dylančiomis dalimis.

 

FRANK ORIGINAL – Vokietijos gamintojai, pasižymintys sąžiningu, kruopščiu darbu ir vienu plačiausiu alternatyvių dylančių dalių asortimentu plūgams ir skutikams.

 

UNIBOLT – kokybiškų varžtų įvairioms dylančioms dalims gamintojai iš Danijos.

 

Užtikrinamas pilnas plūgų dylančių dalių asortimentas populiariausiems plūgams Lietuvoje:

Kuhn Huard, Kverneland, Lemken, Overum, Vogel Noot, Gregoire Besson, Agrolux, Fiskars, Fraugde ir kt. Esant poreikiui galime patiekti dalis mažiau populiariems plūgams: Dowdeswell, Naud, Poettinger, Rabewerk, Frost, Eberhardt, Goizin, Gassner, Krone, Niemeyer, Skjold/Kongskilde ir kt.

 

 

 

 

Vulcan gamybos Kverneland noragas (73004)

yra masyvesnis. Jis sveria 6,6 kg, o tai yra daugiau +34% nei originalus. Šie noragai dėl savo išstorintos priekinės atraminės nugarėlės nelinksta. Noragas yra storesnis nei standartinis alternatyvus ar originalus noragas nuo 10% iki 43%. Jų plotis didesnis ~10%.

 

 

 

 

 

VULCAN gamybos pastorinti Kverneland kaltai (53090 / 63090)

– 15 mm storio – storesni +25% nei standartiniai kaltai. Atlikome bandymąlygindami Vulcan 15 mm ir konkurentų A 12 mm storių Kverneland alternatyvius kaltus. Kaltai dirbo tą pačią žemę, tokiomis pačiomis oro sąlygomis ir vienodą laiką. Jie buvo pastatyti ant to pačio plūgo: Vulcan kaltas – ant pirmojo korpuso (čia dilimas ~15% intensyvesnis), o konkurentų – ant antrojo. Rezultatai po žemės dirbimo – Vulcan kalto storis +48%, o ilgis +16% (pradžioje ilgis buvo vienodas) nei konkurentų.

 

 

Nuolat plečiame skutikų (diskinių ir noraginių) dylančių dalių asortimentą. Pas mus jau galite įsigyti Lemken Smaragd, Lemken Rubin, Simba, Horsch, Kockerling, Vaderstad ir kitiems skutikams dylančias dalis.

Taip pat turime Kuhn, Vaderstad sėjamųjų dylančių dalių. Yra galimybė gauti alternatyvias dylančias dalis ir kitai technikai su puikiu kokybės ir kainos santykiu.

 

Prekiaujame Italijos gamintojo Bianchi kokybiškais ir išbandytais Lietuvoje nagais ir kitomis dylančiomis dalimis.

Esant didesniems užsakymams dalys pristatomos į vietą.